دانستنی های عطر

عطر جیوانچی جنتلمن ادو پرفیوم ریزرو پرایو

عطر مردانه جیوانچی جنتلمن ادو پرفیوم ریزرو پرایو

Gentleman Eau de Parfum Reserve Privée Givenchy for men

خط نمادین جنتلمن توسط GIVENCHY با اولین ساخته جنتلمن در سال ۱۹۷۴ شروع شد و شامل جدیدترین عطر است که نوید یک ترکیب بسیار اعتیاد آور و هیجان انگیز را می دهد، پودری، خاکی و نشاط آور از آکورد کلیدی ویسکی که با همکاری یک تقطیر کننده استاد ساخته شده است. به دنبال ادو پرفیوم بویزیه چوبی و تند جنتلمن از سال ۲۰۲۰، و ادو تویلت چوبی و معطر جنتلمن اینتنس از سال ۲۰۲۱، ادو پرفیوم رزرو پریو Givenchy جنتلمن گام جدیدی را با روشی جدید نسبت به پیشینیان خود ایجاد کرده است.

دهانه آن جرقه های درخشانی از ترنج می دهد که بالای عنبیه پودری و آکورد شاه بلوط در قلب می درخشد. پایه گرم و مشروب است و با ویسکی، کهربا و چوب ترکیب شده است.

Givenchy Gentleman Eau de Parfum Reserve Privee 1 - عطر جیوانچی جنتلمن ادو پرفیوم ریزرو پرایوGIVENCHY GENTLEMAN EAU DE PARFUM RESERVE PRIVEE 2022

گروه بویایی : شرقی وانیلی

نت آغازی: ترنج

نت میانی: زنبق، شاه بلوط

رایحه پایه: عنبر، ویسکی، چوب

بطری جدیدترین عطر، Givenchy Gentleman Eau de Parfum Reserve Privée، فرم نسخه های قبلی را با تضاد رنگ قوی روی شیشه در سایه های مشکی تا ویسکی گرم تکرار می کند. این عطر در سال ۲۰۲۲ روانه بازار خواهد شد و در ادوپرفیوم ۶۰ و ۱۰۰ میلی لیتری موجود است.

برند جیونچی
سال عرضه ۲۰۲۲
گروه بویایی شرقی وانیلی
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای آقایان
اسانس اولیه ترنج
اسانس میانی زنبق ، شاه بلوط
اسانس پایه کهربا، ویسکی
الموندو
عطر ادکلن جدید آریزونا بلوم از برند فلورا استریت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *