دانستنی های عطر

عطر ادکلن شیسیدو گینزا موراسکی ۲۰۲۲

عطر ادکلن شیسیدو گینزا موراسکی ۲۰۲۲

Ginza Murasaki Shiseido for women

شیسیدو، شرکت ژاپنی لوازم آرایشی و مراقبت از مو که در سال ۱۸۷۲ تأسیس شد، هرگز از شعله‌ور کردن تصور غربی‌ها از شرق و توجه به حساسیت‌های شرقی که بازتاب غرب است، دست برنداشت. این غربی ترین شرکت خاور دور به لطف کاتالوگ باشکوه خلاقیت های ارزشمند خود در طول سال ها و همچنین عرضه های اخیرشان مورد توجه دوستداران عطر قرار گرفته است. در میان دومی، گینزا، یک دسته گل ظریف و معاصر از سال ۲۰۲۱، ارائه شده در سایه های دلپذیر صورتی روشن است. این عطر متکی به ترکیبی از ماگنولیا با فریزیا و انار بود که روی یک آکورد ارکیده قرار گرفته بود. امسال، گینزا موراساکی به آن می‌پیوندد، این بار در سایه‌های بنفش اشاره‌ای و با انحرافات گل‌های میوه‌ای در فرمول.

Ginza Murasaki Shiseido for women 3 - عطر ادکلن شیسیدو گینزا موراسکی 2022

هر دو عطر با غلظت ادو پرفیوم ارائه می‌شوند، در حالی که عطر گینزا موراساکی با سیب و دوز سخاوتمندانه بنفشه، انار را از عطر اصلی در کنار هم قرار می‌دهد. نام موراساکی قبلاً برای عطر قدیمی‌تر شیسیدو استفاده می‌شد که نام آن به معنای بنفش است که با الهام از جوهر نوشتن و خوشنویسی در سال ۱۹۸۰ در غرب عرضه شد. این یک عطر گل سبز بود که زنان را هدف قرار می داد (اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این عطر شیسیدو موراساکی هستید، این بررسی اختصاصی عطر را بخوانید.)

گینزا شیسیدو

بنابراین، گینزا موراساکی نام قدیمی و زیبایی‌شناسی رنگ ارغوانی زنده را تکرار می‌کند و آن را به خلاقیتی جدید با عناصر میوه‌ای تبدیل می‌کند که در دسته گل‌های عطر اصلی گینزا قرار گرفته است.

الموندو
عطر جرجیو آرمانی پرایو چایپر پانتلریا

قلب بنفشه و ویستریا با انار تقویت شده، با نت های سیب و یاس، با طعمی تند از فریزیا تند، و با ترمه نرم، چوب ترمه، و چوب صندل برجسته شده است.

عطر ادکلن گینزا موراساکی شیسیدو  عطری است میوه ای و گلی برای زنان. گینزا موراساکی در سال ۲۰۲۲ عرضه شد. هرم رسمی عطر به شرح زیر است. بطری گینزا موراساکی شیسیدو و گل های بنفش

Ginza Murasaki Shiseido for women 2 - عطر ادکلن شیسیدو گینزا موراسکی 2022

شیسیدو ادو پرفیوم گینزا موراساکی نسخه ۲۰۲۲

رایحه اولیه: بنفشه، سیب و انار.
نت میانی: یاس، ویستریا و فریزیا.
رایحه پایه: چوب صندل، ترمه و چوب کشمیر.

Ginza Murasaki Shiseido for women 4 - عطر ادکلن شیسیدو گینزا موراسکی 2022

شیسیدو گینزا

بطری این عطر یک کپی دقیق از سلف عطر است و جعبه آن به زیبایی از رنگ ارغوانی استفاده می کند که شکوفه های بنفشه را به یاد می آورد. عطر جدید شیسیدو، گینزا موراساکی، با غلظت ادو پرفیوم در ۳۰ میلی‌لیتر، ۵۰ میلی‌لیتر و ۹۰ میلی‌لیتر از اواخر ژانویه ۲۰۲۲ در مراکز مختلف فروش شیسیدو در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *