دانستنی های عطر

عطر زنانه جورجیو آرمانی مای وی فلورال

Giorgio Armani My Way Floral

عطر زنانه جورجیو آرمانی مای وی فلورال

توسط ساندرا رایچویچ پتروویچ

جورجیو آرمانی جدیدترین عطر خط محبوب مای وی خود، مای وی فلورال را ارائه می کند. این ماه آوریل ۲۰۲۲ به فروشگاه‌ها می‌رسد. مای وی فلورال در یک ظرف شیشه‌ای مات زیبا قرار دارد و قابل پر کردن مجدد است. اولین عطر، عطر میوه ای-گلی مای وی ادوپرفیوم de Parfum، در سال ۲۰۲۰ عرضه شد. سپس در سال ۲۰۲۱، مای وی اینتنس اشباع تر، و نسخه محدود مای وی نیکر در سال ۲۰۲۲ به آن ملحق شد.

My Way Floral Giorgio Armani for women 3 - عطر زنانه جورجیو آرمانی ماي وي فلورال

بطری مای وی که با هدف تغییر در الگوهای مصرف لوکس و برای اولین بار در صنعت عطرسازی خوب طراحی شده است، یک سیستم پر کردن مجدد نوآورانه و کاربردی را ارائه می دهد که اجازه می دهد بطری اسپری ۵۰ میلی لیتری بدون استفاده از قیف دوباره پر شود. – آرمانی بیوتی

“دعوتی برای رفتن به خودیابی که تمام هیجان جلسه اول را در خود دارد. دسته گلی تازه، روشن و پر جنب و جوش که با میوه های درخشان مرکبات تشدید شده است، در یک بطری شیشه ای مات شده با پوشش های پوشیده ای محصور شده است که عصاره صورتی ظریف را نشان می دهد. رایحه رایحه رایحه مرکباتی از ماندارین سبز و رایحه درخشان شکوفه پرتقال در روغن پرتقال تلخ باز می شود. در قلب، گل مرکبات با روغن نرولی، بسیار پیچیده و شیرین تقویت می شود. در پایین، تزریق وانیل بوربون به هم می پیوندد. مشک‌های سفید، که شخصیت فراگیر آن را آشکار می‌کند.”

الموندو
عطر امارات پرايد پرفيومز ماي استريس رز

My Way Floral Giorgio Armani for women 5 - عطر زنانه جورجیو آرمانی ماي وي فلورالرایحه اولیه: شکوفه پرتقال مصری، ماندارین سبز ایتالیایی، پرتقال تلخ
رایحه میانی: گل سرخ هندی، نرولی تونس
نت پایین: وانیل، مشک سفید

My Way Floral Giorgio Armani for women 2 - عطر زنانه جورجیو آرمانی ماي وي فلورال
آغاز درخشان عطر. نت شکوفه پرتقال، استخراج شده از میوه های پرتقال تلخ که با دست در مصر برداشت می شود، با فرآیند استخراج افلوراژ کاملا طبیعی ایجاد می شود.
قلب گلی درخشان این عطر تفسیری معاصر از گل های نمادین است. گل سل هندی در نزدیکی میسور هند در ایالت کارناتاکا تهیه و به صورت دستی چیده می شود. پایه پر جنب و جوش ترکیب. وانیل از یک برنامه پایدار و مسئولانه است که برای حمایت از جوامع محلی در ماداگاسکار طراحی شده است.

بطری جدید با شیشه مات ساخته شده است که ظاهری پوشیده ایجاد می کند که از طریق آن عطر صورتی ظریف عطر قابل مشاهده است. استعاره ای از زمین، کلاه آبی عمیق و زیبا با یک حلقه طلایی مجلل تزئین شده است، که نمادی از مسیری منحصر به فرد است که با برخورد در طول مسیر مشخص می شود.

My Way Floral Giorgio Armani for women 4 - عطر زنانه جورجیو آرمانی ماي وي فلورال

هر بطری مای وی (۳۰، ۵۰ یا ۹۰ میلی‌لیتر) به گونه‌ای طراحی شده است که بدون از دست دادن یک قطره از عطر، در خانه باز شده و دوباره پر شود، انتشار کربن تا ۶۰ درصد و استفاده از پلاستیک تا ۶۴ درصد کاهش می‌یابد. بطری ۱۵۰ میلی لیتری به صورت جداگانه (بدون استفاده از سلفون) به فروش می رسد.”

مای وی فلورال به صورت ادو پرفیوم ۳۰، ۵۰ و ۹۰ میلی لیتری با قیمت ۱۳۲ دلار در وب سایت رسمی میسی و آرمانی بیوتی موجود است.

الموندو
مجموعه عطرهای جدید برند بنتلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *