دانستنی های عطر

عطر گلد فیلد اند بنکس استرالیا سیلکی وودز

گلد فیلد اند بنکس، یک خانه عطر استرالیایی که به اختلاط علم اسانسهای معتبر استرالیا با تخصص فرانسه در زمینه ساخت عطر افتخار می کند ، عطر سیلکی وودز را در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه می کند ، که این یک مورد جدید برای نمونه کارها است.

Silky Woods Goldfield Banks Australia for women and men 1 - عطر گلد فیلد اند بنکس استرالیا سیلکی وودز

Goldfield & Banks Silky Woods

عطر گلد فیلد اند بنکس استرالیا سیلکی وودز

سیلکی وودز عطر برتر عطر و بوی مجموعه جدیدی به نام بتانیکال سریس توسط ، گلد فیلد اند بنکس استرالیا است. طبق این مارک ، این عطر به معنای سفر در جستجوی گنجینه های نهایی بویایی استرالیا است ، سفری که یادآور اولین بازدید گیاه شناس جوزف بنکس از استرالیا در سال ۱۷۷۰ است. این برند می گوید این عطر گونه های چوبی گرانبهایی را که برای اولین بار در تاریخ عطر در جنگل بارانی در مناطق گرمسیری کوئینزلند برداشت شده است ، به نمایش می گذارد. سیلکی وودز با جیر ، وانیل و برگ های دودی دودی ، همچنین با زعفران ، بخور ، یلانگ-یلانگ و چوب صندل بومی تزریق می شود.

Silky Woods Goldfield Banks Australia for women and men 2 - عطر گلد فیلد اند بنکس استرالیا سیلکی وودز

نت ها: آگاروود (استرالیای گرمسیری) ، دارچین (سیلان) ، برگ تنباکو ، یلانگ-یلانگ (ماداگاسکار) ، وانیل (تاهیتی) ، چوب صندل (استرالیا) ، بخور

بطری شیشه ای به عنوان ادای احترام به گلد راش استرالیا طراحی شده است. بصورت غلیظ عطر ۱۰۰ میلی لیتر (+/- ۲۰٪ اسانس) موجود است.

الموندو
عطر زنانه فراگونارد اگلانتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *