دانستنی های عطر

عطر گوچی گیلتی اینتنس پور فم و پور هوم پرفیوم

Gucci Guilty Eau de Parfum Intense Pour Femme and Gucci Guilty Pour Homme Parfum

ادوپرفیوم گوچی گیلتی اینتنس پور فم و گوچی گیلتی پور هوم پرفیوم

گوچی که از ۱ ژانویه ۲۰۲۲ تحت لیسانس Coty عرضه می شود، دو عطر جدید را به خط گوچی گیلتی عرضه می کند: گوچی گیلتی ادوپرفیوم اینتنس پور فم و گوچی گیلتی پور هوم . ترکیب زنانه دارای گل‌های کهربایی است، در حالی که نسخه مردانه ترکیبی از نت‌های معطر، چوبی و کهربایی را ارائه می‌دهد.

گوچی گیلتی ادوپرفیوم اینتنس پور فم هسته اصلی گوچی گیلتی پور فم را بازنویسی می کند که تنوع جدیدی را ارائه می دهد. دهانه بسیار میوه ای است، از آکوردهای ماندورا و لیچی، جسورانه و پر جنب و جوش ساخته شده است. بنفشه به میوه ها یک حس آرایشی اصیل می بخشد و ما را به قلب گرم و اعتیادآوری از گل های یلانگ یلانگ و گل سل هدایت می کند. لمس آلو تیره به قلب مست کننده و گلدار ضخامت و رمز و راز می بخشد. پایه هنوز گرم است، با نعناع هندی، وتیور، و وانیل نرم، یک مسیر جسورانه و طولانی مدت را ارائه می دهد.

Gucci Guilty Eau de Parfum Intense Pour Femme Gucci for women - عطر گوچي گيلتي اينتنس پور فم و  پور هوم پرفيوم

GUCCI GUILTY EAU DE PARFUM INTENSE POUR FEMME

عطر زنانه گوچی گیلتی ادوپرفیوم اینتنس پور فم

نت آغازی: ماندورا، لیچی، بنفشه
نت میانی: یلانگ یلانگ، گل سرخ، آلو تیره
رایحه پایه: نعناع هندی، وتیور، وانیل

گوچی گیلتی پور هوم پرفیوم برای بزرگنمایی ماهیت واقعی امضای گوچی گیلتی پور هوم ساخته شده است. گوچی گیلتی پور هوم پرفیوم با ترکیب معطر سبک‌تر، ملایم‌تر و مدرن‌تر از lavandin abrialis و Sfumatrice لیمو شروع می‌شود و دیدی جدید و شدید از مردانگی را ارائه می‌دهد که کاملاً با شدت درخت عرعر ترکیب شده است.

الموندو
جذاب ترین رایحه های عطر

Gucci Guilty Eau de Parfum Intense Pour Femme and Gucci Guilty Pour Homme Parfum 1 - عطر گوچي گيلتي اينتنس پور فم و  پور هوم پرفيوم

امضای کهربایی عمیق سیستوس اسپانیایی همراه با غنای گل‌های گل پرتقال و رایحه تند جوز هندی، قلب این عطر را ایجاد می‌کند که روی گیاه پاتچولی اندونزیایی با حس ماندگاری چوب‌های خشک و مشک در پایه تقویت شده است.

Gucci Guilty Pour Homme Parfum Gucci for men - عطر گوچي گيلتي اينتنس پور فم و  پور هوم پرفيوم

GUCCI GUILTY POUR HOMME PARFUM

عطر مردانه گوچی گیلتی پور هوم پرفیوم

نت آغازی: لاواندین آبریالیس، لیمو اسفوماتریس، درخت عرعر.
رایحه میانی: سیستوس اسپانیایی، گل پرتقال، جوز هندی.
رایحه پایه: نعناع هندی، چوب خشک، مشک.

گوچی گیلتی ادوپرفیوم اینتنس پور فم به صورت عطر ۵۰ و ۹۰ میلی لیتری ادوپرفیوم اینتنس عرضه می شود، در حالی که گوچی گیلتی پور هوم پرفیوم در ۵۰ میلی لیتر، ۹۰ میلی لیتر و ۱۵۰ میلی لیتر عطر در میسی عرضه می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *