دانستنی های عطر

عطر گوچی گیلتی لاو ادیشن ام ام ایکس ایکس آی

گوچی ( با رایحه های تحت لیسانس کتی) در حال راه اندازی دوتایی جدید عطر ادکلن گوچی گیلتی لاو ادیشن از عطرهای محدود در سال ۲۰۲۱ است که با نسخه های قبلی ام ام ایکس ایکس متفاوت از نسخه های قبلی است. دوتایی جدید ، مانند مورد قبلی ، به دوستداران عجیب و غریب اختصاص داده شده و در بطری های پاستلی بسته بندی شده است ، این بار در رنگ های اسطوخودوس و صورتی روشن.

Gucci Guilty Love Edition MMXXI 2021 2 - عطر گوچی گیلتی لاو ادیشن ام ام ایکس ایکس آی

عطر ادکلن گوچی گیلتی لاو ادیشن ام ام ایکس ایکس

“عطر و بوی لاو ادیشن که قرار است تبدیل به یک اعلامیه مدرن شور شود و همه نشان دهنده آن باشد ، به دوستداران عجیب و غریب در سراسر جهان اختصاص داده شده است که ارتباطات خود را فارغ از قوانین و تعاریف جامعه بیان می کنند. با بررسی نگاه زن و مرد ، این دو عطر خوشبو هستند تازه با سایه های عاشقانه از عاج و رنگ آمیزی خاکستری ، و با پیام های شعری عشق نوشته شده است ؛ ما با هم نیستیم اما باید روی بطری زن باشیم و باید با هم باشیم ، اما روی بطری نر نیستیم. “

Gucci Guilty Love Edition MMXXI 2021 3 - عطر گوچی گیلتی لاو ادیشن ام ام ایکس ایکس آی


عطر ادکلن گوچی گیلتی لاو ادیشن ام ام ایکس ایکس آی

Guilty Love Edition MMXXI pour Femme

عطر ادکلن گوچی گیلتی لاو ادیشن ام ام ایکس ایکس آی زنانه یک عطر گل-گل مروارید است که پیام “عشق ” را منتقل می کند. این عطر شامل نت های مرکبات بنام ماندورا (ترکیبی از ماندارین و پرتقال است که در قبرس رشد می کند) ، ترنج ، صورتی فلفل و یاس بنفش

الموندو
عطر مردانه هرمس اچ 24

Guilty Love Edition MMXXI pour Femme Gucci for women - عطر گوچی گیلتی لاو ادیشن ام ام ایکس ایکس آیعطر ادکلن گوچی گیلتی لاو ادیشن ام ام ایکس ایکس آی زنانه (رایحه):

عطری گلی است که در سال ۲۰۲۱ توسط آلبرتو موریلاس به بازار عرضه شده است. بعد از اسپری عطر زنانه Guilty Love Edition MMXXI pour Femme نت های برتر با ترکیب ماندورا ، برگاموت و فلفل صورتی باز می شوند و در ادامه به آرامی جای خود را به یاس بنفش در نت میانی می دهند و در آخر یادداشت پایه با عطر نعناع هندی جلوه می کند. رایحه غالب مرکبات، گل ها و نعناع هندی است .

    رایحه اولیه: ترنج ، فلفل صورتی

    رایحه میانی: یاس بنفش

    رایحه پایه: نعناع هندی، کهربا، پاچولیکوئور

به صورت ادوپرفیوم ۵۰ میلی لیتری و ۹۰ میلی لیتری موجود است.

 

عطر ادکلن گوچی گیلتی لاو ادیشن ام ام ایکس ایکس مردانه

Guilty Love Edition MMXXI pour Homme

عطر ادکلن گوچی گیلتی لاو ادیشن ام ام ایکس ایکس ، که به عنوان یک عطر مدرن و مردانه ، عطر و طعم معطر توصیف می شود ، با نت های تازه لیمو ایتالیایی باز می شود. گلهای سفید با تن عسل گل های نارنج و اسطوخودوس فرانسوی را در قلب ترکیب غنی می کنند.

عطر ادکلن گوچی گیلتی لاو ادیشن ام ام ایکس ایکس آی مردانه عطری است خنک و گلی. که در سال ۲۰۲۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. رایحه غالی مرکبات،آروماتیک و نت های تازه است و با طبیعتی خنک مناسب استفاده در روزهای گرم است.

Guilty Love Edition MMXXI pour Homme Gucci for men - عطر گوچی گیلتی لاو ادیشن ام ام ایکس ایکس آی

عطر ادکلن گوچی گیلتی لاو ادیشن ام ام ایکس ایکس آی مردانه (رایحه):

    رایحه اولیه: لیمو ترش، اسطوخودوس

الموندو
معرفی عطر ادکلن پییر گیوم آلفورا 30

    رایحه میانی: گل‌های سفید ، عسل ، شکوفه پرتقال

    رایحه پایه: سدر ، نعناع هندی

به صورت ادو تویلت ۵۰ میلی لیتری و ۹۰ میلی لیتری در دسترس است.

طرح های بطری گوچی گیلتی لاو ادیشن ۲۰۲۱ منعکس کننده چشم انداز گوچی فور اور است. این بوی ها در بطری های شیشه ای سنگین گوچی گیلتی قرار گرفته اند و در سایه های عاج و مایل به خاکستری جلوه خود را تازه می کنند ، نیمی از آن را با پوشش لاک براق و نیمی از شیشه شفاف.

در کمپین تبلیغاتی جدید ، جارد لتو و لانا دل ری در یک محیط عجیب دیگر نشان داده می شوند: متل. آنها توسط گلن لوکفورد عکاس اسیر شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *