دانستنی های عطر

عطر گوچی د الکمیستس گاردن ١٩٢١

گوچی د الکمیستس گاردن ١٩٢١

Gucci The Alchemist’s Garden 1921

خانه فشن گوچی با راه اندازی عطر جدید ۱۹۲۱ ، که در مجموعه د الکمیستس گاردن قرار دارد ، صدمین سالگرد تولد خود را جشن می گیرد. این لاین لوکس از هنر کیمیاگری و ساخت عطر الهام گرفته شده است. همه رایحه ها در اطراف ماده ای انتخاب شده ساخته می شوند و می توانند با یکدیگر ترکیب شوند.

گوچی د الکمیستس گاردن ١٩٢١ - عطر گوچی د الكميستس گاردن ١٩٢١

این عطر ادای احترام به شهر زیبای توسکان فلورانس است که یک قرن پیش گوچیو گوچی این خانه را تأسیس کرد – از این رو ۱۹۲۱ نامگذاری شده است. این اثر توسط استاد عطرساز آلبرتو موریلا با راهنمایی خلاقانه الساندرو میشله امضا شده است. ترکیب سبز ، مرکباتی و دلفریب آن بر اساس نت نرولی ساخته شده است ، همچنین نتهای گلی و شیرین و لبه سبز گازدار ، همراه با میوه لیمو از فلورانس ، وربنا و خزه های خاکی ، سرسبز و جنگلی با آن همراه است.

1921 Gucci for women and men 2 - عطر گوچی د الكميستس گاردن ١٩٢١

بطری الکمیستس گاردن ١٩٢١ با الهام از ویال های موجود در قفسه های چوبی داروخانه ها و اولین ظروف عطر ، به عنوان ادای احترام به یکی از رنگ های نمادین گوچی ، در شیشه یشمی شفاف قرار دارد.کمپین تبلیغاتی جدید توسط کالین داگسون ، به کارگردانی خلاقانه آلساندرو میشل و کارگردانی هنری کریستوفر سیموندز کلید خورد. این آگهی ، بطری عطری را نشان می دهد که با برگهای سبز ، گیاهان و اشیای عتیقه احاطه شده است.گوچی د الکمیستس د گاردن ١٩٢١ به صورت ادوپرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس خواهد بود.

الموندو
معرفی عطر ادکلن ایلا کی رز د پوشکار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *