دانستنی های عطر

عطر مردانه هرمس اچ ۲۴

هرمس تمام مدلهای کلاسیک مدرن را درست می کند ، دقیقاً مانند مدل قبلی عطر ادکلن هرمس اچ ۲۴ آسان است اما در عین حال بسیار جالب است. بعید است که هرگز کسی را آزرده کند ، اما همچنین توانایی ایجاد شادی بزرگ به کسانی را دارد که از آن قدردانی می کنند. بدون جسارت بی نظیر است که مانند یک انگشت شست دردناک بیرون می زند.من می خواهم آن را به عنوان یک سایه سبز مه آلود توصیف کنم – سبز مانند برگهای پر از آب ، مانند ماسکی مانند مه آلود و مانند خشک مانند چایپرا. دهانه فوق العاده جذاب ، نقاشی رنگ اکالیپتوس نقره ای نقره ای با مریم گلی صاف ، جیر مانند است که دارای شفافیت بزرگ ، هوا و گیاهان ابریشمی ، انحنا ، فلفل و همچنین گل است. این وجه گل توسط یک نت نرگس (گل نرگس) که به سختی انگشت شما قرار می گیرد برجسته می شود که بیش از عطر و طعم آن به بافت و شخصیت رایحه شکل می دهد ، غنی بودن و لطافت کره ، یک لمس مومی و میوه ای لمسی ، که حکیم را به قلمرو انجیر یا پاپایا تبدیل می کند (یادآوری چیزی مانند فیگور هلی اما با میوه بسیار کمتر).

H24 Hermès for men 2 - عطر مردانه هرمس اچ 24

H24 Hermès for men

برای ادامه مقایسه ، سایه عطر ادکلن فردریک مال فرنچ لاور فرانسوی را احساس کردم ، اما چوب را نجوا کرد. من تعجب نخواهم کرد اگر کاسه گل ، با لهجه های سبز نئون که با رطوبت گرمسیری پوشانده شده است ، در اینجا الهام بخش باشد. و همچنین عطر ادکلن زنانه و مردانه تام فورد ورت دس بویس به دلیل سازگاری با جنگل شاد و آغشته به کلروفیل. اما  اچ ۲۴ امضا در نوع خود دارد. این منابع فقط به کلاژ بویایی اشاره می کنند که از این رایحه گیاهی ساده فریبنده دریافت می کنید. اگرچه مشک چند ساعت بعد شروع به کدر شدن تصویر می کند و تعادل را از عطرهای تند باغ به ابرهای سفید دلگرم تغییر می دهد ، اما این دهانه دارای یک طبیعت دلپذیر است که حتی با یک توافق بویایی “سالم” هم مرز . من خواندم که کریستین ناگل می خواست کیفیت بافت خط مد نام تجاری را برانگیزد. از نظر من ، شخصیت قابل لمسی که او به دست آورد یک مربع جیبی ابریشمی است که در آن انگشتان شما به طور یکپارچه روی پارچه می لغزند ، اما همچنین دانه ریز و بافت محکم را مشاهده می کنید.

الموندو
عطر ادکلن مردانه هرمس اچ 24

عطر مردانه هرمس اچ ۲۴

غیر معمول ترین جنبه رایحه ، که از چند دقیقه تا تقریباً در نیمه راه وجود دارد ، اسکلارن است – یک ماده شیمیایی معطر که ظاهرا یادآور آهن داغ است. عطر پنهالیگونز سارتوریال بلافاصله هنگام کشف اثر فلزی در  اچ۲۴ ، به موازات احساس ماشین آلات کارگاهی سارتوریال ، اما با پوشش سردتر و پنبه ای تر ، به ذهنم خطور کرد. با  اچ ۲۴ ، چیزهای زیادی برای کشف در یک بسته سخت متنفر وجود دارد که با برخی از لحظات فراموش نشدنی تقویت می شود. برای پول من ، این آزمایش زمان را تحمل می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *