دانستنی های عطر

عطر ادکلن مردانه هرمس اچ ۲۴

تازگی جدید خط عطرهای مردانه هرمس در فوریه ۲۰۲۱ با نام هرمس اچ ۲۴ منتشر شده است. پس از عطر ادکلن هرمس تق هرمس ، این اولین پرتاب بزرگ مردان در ۱۵ سال به حساب می آید ، که توسط ژان کلود النا در سال ۲۰۰۶ ایجاد شد.

عطر ادکلن مردانه هرمس اچ ۲۴

کریستین ناگل عطر ساز ، که دوست دارد به آفرینش های خود حجم یا بافت بدهد ، می خواست بافت هایی از مواد ظریف مانند ترمه ، ابریشم و مخمل را بازسازی کند. عطر ساز با مدیر خلاق بخش مردان خانه هرمس ، ورونیک نیچانیان ، برای ایجاد H24 ، عطری با الهام از مجموعه های پوشیده و مجسمه های نیچانیان همکاری کرد.

H24 Hermès for men 2 - عطر ادکلن مردانه هرمس اچ 24

مجموعه های نیچانیان ، و همچنین عطر جدید ، ظرافت محتاطانه ای را ریشه می دهد که در زندگی واقعی ریشه دارد: سایه های سبک ، عملکرد ، و نگاه متخصص به مواد ، و همچنین یک قرن ساخت صنایع دستی.

“ستون فقرات” ترکیب رایحه ای معطر ، گیاه شناسی و کمی چوبی از مریم گلی است. گل نرگس مطلق ، نت قوی و سفت و سخت ، با جوهر چوب گل رز و مولکول مصنوعی اسکلارین ترکیب می شود. این یادداشت غیرمعمول که به ندرت در عطرها استفاده می شود پس از بازدید از ناگل از کارگاه های خیاطی هرمس به دست او رسید. این یادآور بخار گرم و فلزی است و “استفاده از پارچه های مرطوب بر روی لباس های پشمی قبل از فشار دادن آنها با آهن فلز سنگین” را تقلید می کند.

الموندو
آیا باید هر روز همان عطر را بزنیم؟

ناگل که می خواست مردان حیاتی و شهری را که ریشه در میراث خودشان دارند و در نمایش های مد ورونیک دیده می شود ، به تصویر بکشد ، گیاه شناسی عطر را انتخاب کرد ، “زیرا در گیاهان شیره ای وجود دارد که منبع و نشاط زندگی است. “

H24 Hermès for men 1 - عطر ادکلن مردانه هرمس اچ 24

نت های عطر ادکلن مردانه H24 Hermès for men

نت ها: کلاری مریم گلی ، نرگس مطلق ، گل محمدی ، اسکلارن

بطری از شیشه بازیافتی ساخته شده و می تواند دوباره پر شود و بسته بندی ۱۰۰٪ قابل بازیافت و بازیافت است. هرمس اچ ۲۴

H24 Hermès for men 3 - عطر ادکلن مردانه هرمس اچ 24

عطر ادکلن مردانه هرمس اچ ۲۴ به صورت ادو تویلت ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس خواهد بود.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “عطر ادکلن مردانه هرمس اچ ۲۴

  1. دانیال گفت:

    واقعا زیبا این عطر به نوشته تبدیل کردین ،حدود یکهفته است گرفتمش،با اینکه کرید اوونتوس،دیوردان،کارتیر ،امواج بیچ هات تجربه کردم اما این بینظیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *