دانستنی های عطر

عطر زنانه مولینارد هابانیتا ایکس ماری گیلارد

صدمین سالگرد هابانیتا اثر مولینارد: هابانیتا ایکس ماری گیلارد
اخبار عطر
نویسنده: الموندو

خانه فرانسوی ، مولینارد ، صدمین سالگرد عطر معروف خود هابانیتا را با معرفی نسخه سنت آنس ، کالکشن انیورسر ، ا هابانیتا ادو پرفیوم در یک فلاکون قرمز جشن می گیرد. همکار من النا ووسناکی در اوایل امسال در ماه مارس از راه اندازی آن خبر داد. پس از اعلام ، سوفی نورماند با سلیا لروژ بنارد از مولینارد مصاحبه ای انجام داد که به ما در مورد ساخت هابانیتا و تکامل فرمول هابانیتا در طول سالها بینش داد.

این همه آن چیزی نیست که این برند برای صدمین سالگرد تولد هابانیتا آماده کرده است ، مولینارد یک نسخه سالگرد دیگری را معرفی می کند ، نماد جمع آوری هنری هابانیتا. همانطور که مارک اعلام می کند: “در سال ۲۰۲۱ ، مولینارد ۱۰۰ سالگی عطر افسانه ای خود هابانیتا را جشن می گیرد و با دعوت از هنرمند فرانسوی ماری گیلارد برای تفسیر مجدد جهان خود ، از آن تجلیل می کند. در این مناسبت ، ماری دو شخصیت برهنه زن را طراحی و ابداع می کند. ادای احترام به شخصیت متجاوز و شهوت انگیز عطر هابانیتا ، در تصویر زنان قاطعانه آزاد ، جسور و متعهد مشاهده می شود.

ماری گیلارد یک تصویرگر اهل بوردو است که اکنون در پاریس زندگی می کند. تأثیرات او را می توان در تصاویر او احساس کرد که از کلاژهای ماتیس وام گرفته از کلیشه های طنزآمیز و انسان شناختی مارتین پار گرفته شده است. تحریف واقعیت ، دیدگاه ها و تناسبات در جایی که نقص همیشه وجود دارد ، واقع گرایی موضوع نقاشی های ماری نیست. “

الموندو
آفرودیت و دیونیسیو از تیزیانا ترنزی

Habanita X Marie Guillard Molinard for women 1 - عطر زنانه مولینارد هابانیتا ایکس ماری گیلارد

Habanita X Marie Guillard Molinard for women

نت های آغازین: شمعدانی ، عدسی ، پتیت دانه
نت میانی: وتیور ، یاسمن ، رز
رایحه پایه: خزه ، چوب صندل میسور ، کهربا

این رایحه به صورت ادوپرفیوم ۷۵ میلی لیتری و قیمت ۴۲۱ یورو از طریق وب سایت رسمی مولینارد در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *