دانستنی های عطر

معرفی عطر زنانه نائومی کمبل هی یر تو استی

آخرین عطر از مدل معروف لباس ، نائومی کمپبل ، در اکتبر سال ۲۰۲۰ به عنوان آفرینشی ارائه شد که زنان جوان را به جنگ برای آنچه که هستند ، بیان احساسات ، نگرش و پیگیری خواسته های خود ترغیب می کند. عطر  ادکلن زنانه هی یر تو استی،  در عین حال خلقی است که نمادی از مسیر شهرت نائومی است ، و تمرکز آن بر زنان در دنیای مد و به طور کلی تجارت است: پیشگام در تجارت خود باشید ، به موفقیت برسید و یک رهبر شوید – به دنبال اشتیاق و اشتیاق خود از این تحقق احساس قدرت می کنید ، در حالی که خود را در مسیر رسیدن به موفقیت بهبود می بخشید.

Here To Stay Naomi Campbell for women 2 - معرفی عطر زنانه نائومی کمبل هی یر تو استیعطر و ادکلن زنانه نائومی کمبل هی یر تو استی

Here To Stay Naomi Campbell for women

ادکلن زنانه نائومی کمبل هی یر تو استی ، به شدت میوه ای ، با لذت تمشک و توت سیاه شربت دار و شیرین آغاز می شود. قلب ، نت های گلی از گل یاس و گل صد تومانی برگ بزرگ و به دنبال آن وانیل و مشک ایجاد می کند که گل ها و میوه ها را همزمان گرم و نوازش می کند.

Here To Stay Naomi Campbell for women 1 - معرفی عطر زنانه نائومی کمبل هی یر تو استی

عطر و ادکلن زنانه نائومی کمبل هی یر تو استی

Here To Stay Naomi Campbell for women

  • نت های آغازین: تمشک ، توت سیاه
  • نت های میانی: یاسمن ، گل صد تومانی
  • نت های پایه: وانیل ، مشک

عطر و ادکلن برند نائومی کمبل هی یر تو استی ، به صورت  ادوتویلت ۱۵ ، ۳۰ و ۵۰ میل به دنبال آن محصولات مراقبت از بدن عطر ارائه می شود.

الموندو
عطر زنانه نینا ریچی نینا سولیل

مترحم: زهرا مترجم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *