دانستنی های عطر

عطر ادکلن آبزرور هوم سیک ۲۰۲۱

مجموعه آبزرور بوی عطر و بوی خانه را در بطری حبس می کند

مجموعه آبزرور پروژه جدیدی است که توسط روبرت اسپانگل ، عکاس ، اجرا شده و شامل اشیای طراحی شده ای است که “تلاش می کنند از طریق تشریفات، احساس خانه را فراهم کنند” ، از جمله کیف های چرمی ، کیف پول ، لباس و عطری با عنوان هوم سیک.

Homesick. The Observer Collection for women and men 3 - عطر ادکلن آبزرور هوم سيك 2021

Homesick. The Observer Collection for women and men

عطر ادکلن زنانه و مردانه آبزرور هوم سیک

مختصر بلندپروازانه بود – “هوم سیک [به تفسیر دوگانه دلتنگی ، ترکیبی از نوستالژی و سرگردانی ، امروزه به خوبی درک می شود … جایی که فرد برای خانه بیمار است و بیمار خانه است” این یک خانه سنگی است که در میان جنگل خزه ای ، در امتداد یک ساحل آسیب دیده … زیرا غول پیکر جهان دچار دلتنگی های متضاد است ؛ او در خانه ای ابدی زندگی می کند ، در آنجا خانه را جستجو می کند و از آن اجتناب می کند. او آرزو می کند ثبات داشته باشد ، اگرچه وقتی راحت تاسیس شود ، از بین می رود. خانه ، در ذهن او ، احساسات شادی آور و ناراحت کننده را زنده می کند: نیاز به عشق و سرپناه ، ترس از محبوس شدن در یک خانه “.

این عطر توسط عطر ساز ویل اینریگ به عنوان یک چوب دریایی تهیه شده است ، از ۱۹ ماده ای تشکیل شده است که برند در یک فرمول باز در کنار یک شعر منتشر می کند ، شامل یک مرکبات ترش و نمکی ، یک قلب خشک از گل چرم ، و یک خزه است پایه آن به طور واضح و روشن ، تیز و شاداب ،مانند موهیتوی سرد و جوشان با حرکت دریا کف می کند. مواد تشکیل دهنده متعادل در زیر نشان داده شدند،و همه رنگهایشان را یک باره از بین نمی برند ، و این نشان دهنده تاریکی و عمق رنگ از طریق کاج های بالزامیک و تفاوت های ظریف عنبر است،بدون اینکه از موضوع اصلی اسپری اقیانوس حباب دار که باعث انحراف سنگ ها از یک موج بزرگ می شود ، کم شود.

الموندو
عطر كارتير دكلريشن هات فرشر

Homesick. The Observer Collection for women and men 1 - عطر ادکلن آبزرور هوم سيك 2021

تناقضات جالبی وجود دارد. از یک طرف ، چیزی بسیار تازه ، از سوی دیگر ، چیزی کاملاً کثیف. از یک طرف درخشندگی ، از سوی دیگر سایه. امید در برابر پیشگویی؛ طبیعیت در مقابل انسان؛ طبیعی در مقابل مصنوعی از نظر سبک ، با Strangelove NYC’s Silence The Sea ، X-Ray’s Amnesia ، Heeley’s Sel Marin ، Profvmvm Roma’s Acqua di Sale و Tom Ford’s Oud Minérale ارتباط نزدیک دارد. هیچ رایحه ای بیشتر از بربریز های تاید با هوم سیک شباهت ندارد – اگر از مشخصات خزه دار و شور آن عطر مطلع باشید ، بوی هوم سیک را به عنوان یک خواهر و برادر تقریباً یکسان احساس خواهید کرد. از روی حافظه ، هوم سیک طبیعت و نشاط بیشتری را نسبت به جزر و مد کمی نرم تر حمل می کند. من کاملاً متقاعد نشده ام که موضوع دلتنگی تنها از نظر زیبایی شناسی بویایی قابل درک است ، اما به درستی حس تعارض و مخالفت قابل توجهی را با اصطلاحات بویایی منتقل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *