دانستنی های عطر

عطر جدید ضد افسردگی هوپ فرگرنس نایت

Hope Night Hope Fragrances for women

برند هوپ فرگرنس یک نسخه هدیه ای را که به طور دقیق برای روز ولنتاین ، ۱۴ فوریه آماده شده است ، اعلام می کند. این مجموعه دارای ابعادی کامل از عطر ادکلن جدید و عاشقانه هوپ نایت است که حاوی نت های پر زرق و برق از کهربا ، وانیل ، پاچولی و آلو است و دارای خواص طولانی مدت است که بوی گل را در تمام شب روی پوست نگه می دارد.

این مجموعه هدیه شامل اسپری های کیف پول رایحه اصلی هوپ است که حاوی نت هایی از گاردنیا ، یاسمن و سایر گل های سفید و نیرو دهنده هوپ اسپورت آنها است که شامل نت هایی از مرکبات سبز ، توبرز و گل سوسن است.برند هوپ فرگرنس صددرصد خیریه است و تمام سود خالص هر رایحه و مجموعه مستقیماً به بنیاد تحقیقاتی Hope for Depression (HDRF) برای حمایت از تحقیقات پیشگامانه افسردگی می رود.

مجموعه هدیه روز ولنتاین با قیمت ۲۷۵ دلار آمریکا (ارزش ۳۰۰ دلار آمریکا) به فروش می رسد و برای خرید در وب سایت مارک ،هوپ فرگرنس موجود است و همچنین به زودی در برگدورف گودمن در دسترس خواهد بود.

Hope Night Hope Fragrances for women 1 - عطر جدید ضد افسردگی هوپ فرگرنس نایت

برند هوپ فرگرنس تحت هدایت بنیاد تحقیقات Hope for Depression ایجاد می شود که توسط آدری گروس در سال ۲۰۰۶ به یاد مادرش هوپ تاسیس شد. ماموریت آن تأمین بودجه تحقیقات پیشرفته علوم اعصاب در زمینه علل ، درمانهای جدید و پیشگیری از افسردگی و اختلالات خلقی مربوط به آن ، مانند افسردگی دو قطبی ، پس از زایمان ، سندرم استرس پس از سانحه ، اضطراب و خودکشی است. صد درصد سود رایحه مستقیماً برای تأمین بودجه تحقیقات افسردگی تأمین می شود. (اطلاعات اعلامیه مطبوعاتی) Designer Hope Fragrances 4 عطر در رایحه ما دارد. Hope Fragrances یک عطر جدید تجاری است. اولین نسخه در سال ۲۰۱۸ ایجاد شد و جدیدترین آن از سال ۲۰۲۰ است. عطرهای هوپ فرگرنس با همکاری عطر سازانهونورین بلانک و پیر نگرین ساخته شدند

الموندو
عطر جدید از برند اسپانیایی توكاوس ويسيو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *