دانستنی های عطر

معرفی عطرهای جدید هورمون پاریس نیو اورینتالز

هورمون پاریس:نیو اورینتالز

بررسی رایحه توسط سرگئی بوریسوف

ما سال گذشته برند جدید عطر ، هورمون پاریس را معرفی کردیم. راستش را بخواهید ، من این ایده را شیفته خود کردم: رایحه هایی به نام هورمون ها ، طراحی شده تا کار هورمون ها را انجام دهند.موادی که روحیه ، ذهن و بدن ما را تغییر می دهند – آنها به طور کلی زندگی ما را تنظیم می کنند. آیا حتی می توان رایحه هایی ایجاد کرد که مانند هورمون ها عمل کنند؟ یا آیا عطرهای هورمون پاریس فقط نام های جدید عطرهای شناخته شده هستند؟ مجموعه ای از نمونه ها به من کمک کردند تا از این موضوع مطلع شوم.

سروتونین هورمون پاریس - معرفی عطرهای جدید هورمون پاریس نيو اورينتالز

Serotonin Hormone Paris for women and men

عطر ادکلن سروتونین هورمون پاریس

اولین عطر ، سروتونین هورمون پاریس ، با اولین استنشاق لبخند را به ارمغان آورد – آه بله ، من این را می دانم!
در ابتدای عطر ، یک تلاش خوب برای ایجاد دوباره توباکو وانیل تام فورد وجود دارد! دهانه دارچین تند و گرم و ترکیبی از کومارین ، تنباکو و دانه تونکا که با عنبر کهن شیرین قرار گرفته است.
بعداً فهمیدم که اولین برداشت فقط مرا به نتیجه گیری عجولانه کشاند و این دو رایحه در واقع بسیار متفاوت هستند. اولین تفاوت به سرعت آشکار شود: یک رنگ قهوه بو داده ملایم که به نت های اصلی اضافه می شود. دومین تفاوتی که بعد از مدتی پیدا خواهید کرد: تندی برجسته کومارین و دارچین در توافق کهربا و تنباکو است.رایحه مشخص توتون گیلاس و گودالهای گیلاس قبل از تبدیل شدن به یک توافق کشمیر-عنبر-مشک ، به آدامس دارچین قرمز بزرگ تبدیل می شود. با وجود آغاز ی مشابه ، عطرها تفاوت چشمگیری دارند.

الموندو
سفر معطر به دور دنیا عطر آفریقا

نت ها: قهوه ، ریحان ، عنبر ، وانیل ، تنباکو ، دانه تونکا ، دارچین ، کومارین ، مشک سفید ، ارکیده سفید.

Adrenaline Hormone Paris for women and men

عطر ادکلن آدرنالین هورمون پاریس

رایحه بعدی ، آدرنالین هورمون پاریس ، بسیار آشنا به نظر می رسد. این یک عود چوبی شرقی شیرین نشده است که در ابتدا دارای سبزی روشن است ، بسیار پایدار و بسیار مردانه است ، در عین حال ظریف و کرکی است. شعار یک سیاستمدار فرانسوی ، “قدرت نرم” ، بیشتر برای آن مناسب است.
فقط ۱۵-۲۰ دقیقه بعد ، می توانید حدس بزنید که آدرنالین به اینترلود من امواج نزدیک ترین حالت را داشت ، اما در فاصله مناسبی از نسخه اصلی متوقف شد. اشتباه گرفتن این دو عطر ممکن است ، اما آزمایش روی دو دست تفاوت آشکاری را نشان می دهد. آدرنالین قوی تر و چوبی تر از چرم و دودی است و در پایه آن می توانید سایه ای فلزی را که یادآور Baccarat 540 نیز است ،حس کنید در پایه ، چوب صندل و کشمیر برجسته ترین نت ها برای من هستند.

نت ها: بخور ، عنبر ، چوب صندل ، کاج ، میخک ، عود ، گل شمعدانی ، گل رز ، عنبر ، ترمه ، زعفران.

هورمون اکسی توسین پاریس - معرفی عطرهای جدید هورمون پاریس نيو اورينتالز

Oxytocin Hormone Paris for women and men

عطر ادکلن هورمون اکسی توسین پاریس

رایحه ای تازه و تمیز ، که برای مردان ایجاد شده است تا زنان را به خود جذب کند. مرکبات روشن ، تفاله سیب سبز سفید ، ادویه جات ترشی جات و وتیور ، و بسیاری از مشک های خالص ، چوب صندل و ترمه در یک پایه نرم ، سبک و واقعاً سفید به چشم میخورد.از رایحه های کم و بیش مشابه ، من فقط بوس باتلد را به خاطر آوردم ، اما این بوس لطافت ابریشمی عطر اکسی توسین را ندارد.

الموندو
برند ریگلر و عطر تابستانی جدیدش ویلا آمریکا ۲۲۰

نت ها: ترنج ، نارنگی ، لیمو ، ریحان ، سیب ، میخک ، دارچین ، برنج ، وتیور ، مشک.

Kisspeptin Hormone Paris for women and men

عطر ادکلن کیسپپتین هورمون پاریس

جفت زنانه آن می تواند کیس پپتین باشد ، که ماده اصلی و سفید ، خالص و نرمی است… درسفیدی، چوب صندل شیری ، کهربا و کشمیر به تدریج بیدار می شوند. اگر اکسی توسین موجود در پایه را به رنگ خاکستری سبز در آورد ، سپس کیسپپتین از سفید به دودی گرم و خاکستری مایل به نقره ای تبدیل می شود که یادآور سیلوی باشکوه یکی از رایحه های محبوب من ، الکساندریا خشروف است.

نت ها: شیرین بیان ، اسطوخودوس ، قهوه ، مشک ، شکوفه پرتقال ، ترمه ، عود ، کافور.

Dopamine Hormone Paris for women and men

عطر ادکلن دوپامین هورمون پاریس

وقتی با دوپامین آشنا شدم ، این احساس را پیدا کردم که قبلاً از “مجموعه هورمونی” – آدرنالین – رایحه ای مشابه به بدنم رسیده است. هورمونهای انسانی بخصوص از نظر تأثیر روی بدن انسان تفاوتهای چشمگیری دارند. با این حال ، عطرها کاملاً متفاوت هستند. در این زمان ، من قبلاً فهمیده بودم که همه رایحه های هورمونی دارای توافق پایه مشترکی هستند. دوپامین ، پایه کل صندلهای کرکی ، عنبر ، مشک – کشمیر را به گل رز توت تبدیل می کند ، فقط کمی ، مانند یک نکته دلپذیر ، یک توافق آکولاریای دودی را بعد از آن اضافه می کند. برای خود فرد دلپذیر و تقریباً برای دیگران قابل مشاهده نیست ، مانند خال کوبی مخف زیر لباس.

الموندو
عطر زنانه كوانر اين بلو

نت ها: عنبر ، مشک ، چوب صندل ، عود ، چرم ، زعفران ، گلاب ترکی.

از مجموعه عطرهای هورمون پاریس من چه نتیجه ای می توان گرفت؟ اولاً ، این عطرها موج شرقی مدرن دارند: بسیار ماندگارند و به دور از شیرین می باشند،که این عطرها به اندازه کافی در حال رشد هستند ، اما احساسات لمسی را برمی انگیزند و در گروه های “نرم و لطیف” و “گرم و سرد”نقش بازی می کنند.

ثانیاً ، همه آنها روی پایه مشکی و پرزدار با ترمه ساخته شده اند ، شبیه فرش ابریشمی نقره ای با الگوهای مختلف نت های بالای آن. چرم ، سبزی ، زعفران یا ادویه جات ترشی جات – همه نت های اضافی نیستند بلکه سایه زده می شوند و باید به دنبال آنها بگردید. این امر به شما اجازه می دهد تا به راحتی “هورمون ها” را با تقریباً هر عطر دیگری لایه لایه کنید و به دوام بالا و حالت پفکی بیشتری دست پیدا کنید.

با رفتار و ساختار آنها ، عطرهای هورمون پاریس را می توان به عنوان عطرهای جدید در مجموعه های ویدیان ، زرجوف ، بوادیسیا د ویکتوریک و تیزیانا ترنزی اشتباه گرفت ، گویی که در آزمایشگاه های سی پی ال اروما یا کاربونل ساخته شده اند (البته اگر در طراحی کریستال های آبکاری طلا و سوارسکی اضافه کنید و به طور جدی در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید ، می توانند با یک مگا تبلیغات جدید اینستابرند در سراسر جهان بدرخشند. علاوه بر این ، نام عطرها در این مورد بسیار مفید خواهد بود – در اینستاگرام، آنها علم محبوب را دوست دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *