دانستنی های عطر

عطر گوچی هورتوس سنیتاتیس

عطر گوچی د الکمیستز گاردن هورتوس سنیتاتیس
Hortus Sanitatis Gucci for women and men

گوچی با مجموعه عطرهای هایوت کوچر خود در ژانویه ۲۰۱۹ به بازار آمد. خط گوچی د الکمیست گاردن توسط استاد عطرساز آلبرتو موریلا با هدایت خلاقانه الساندرو میشل ایجاد شد. با الهام از هنر کیمیاگری و ساخت عطر ، این لاین به گونه ای فرموله شده است که یک ترکیب منحصر به فرد و شخصی را ایجاد می کند. گوچی د الکمیستز ‘گاردن هورتوس سانیتاتیس در سال ۲۰۲۰ به عنوان افزودنی جدید برای این مجموعه عرضه می شود که فقط در فروشگاه های انحصاری (دوور استریت مارکت ) موجود است و بوتیک های گوچی را انتخاب می کند. هورتیوس سانیتاتیس ، نام لاتین باغ سلامت ، به نام یکی از اولین دایرت المعارف های تاریخ طبیعی است که در قرن پانزدهم منتشر شد. گوچی پیش از این کتابی را به همراه عکاس انگلیسی ، درک ریدجر ، که مجموعه فیلم های پیش از پاییز ۲۰۱۷ را تصویربرداری کرده است ، به همین نام منتشر کرده است.

Hortus Sanitatis Gucci for women and men 2 - عطر گوچی هورتوس سنیتاتیس

Gucci The Alchemist’s Garden Hortus Sanitatis

رایحه عطر هوریتوس سانیتاتیس شامل نت های وتیور ، پاپیروس ، چوب درخت سرو ، و زنجبیل است. عطر به همان اندازه باطراوت ، خنک و گرم ، خاکی و صاف است، درست به همان لطافت و خشنی که توسط خانه گوچی توصیف شده است. این رایحه در بسته بندی های جذاب با یک بطری شیشه ای در رنگ آبی ، با الهام از ویال های ضدعفونی کننده دارو موجود است. به صورت ادوپرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری با قیمت ۲۴۰.۰۰ پوند در دسترس است.

Hortus Sanitatis Gucci for women and men 1 - عطر گوچی هورتوس سنیتاتیس

Hortus Sanitatis Gucci for women and men

هورتوس سنیتاتیس که در زبان لاتین به معنای «باغ سلامتی» است، نام اولین دایره‌المعارف تاریخ طبیعی هم هست که در قرن پانزدهم میلادی نوشته شد. برجسته‌ترین نت‌های این عطر را خس‌خس، پاپیروس، سدر و زنجبیل ساخته‌اند. این عطر در یک بسته‌بندی کلکسیونی و یک بطری شیشه‌ای به رنگ آبی و شبیه به شیشه‌های داروسازی و عطرسازی قدیمی عرضه شده است.

الموندو
عطر جدید 2020 Voce Viva از برند والنتینو

Hortus Sanitatis Gucci for women and men 100ml 3 1 - عطر گوچی هورتوس سنیتاتیس

برند گوچی
عطار آلبرتو موریلاس
سال عرضه ۲۰۲۰
گروه بویایی چوبی ادویه ای
کشور مبدأ ایتالیا
مناسب برای آقایان و بانوان
اسانس اولیه خس خس ، سدر ، زنجبیل ، پاپیروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *