دانستنی های عطر

بررسی عطر Iris Malikhan، جدیدترین اثر Maison Crivelli

نقد و بررسی عطر Iris Malikhan، جدیدترین اثر Maison Crivelli

عطر آیریس مالیخان – Iris Malikhân ، جدیدترین عطر برند کریولی ، از طریق ترکیبی کاملاً متفاوت از بقیه طیف ها ، رایحه های عنبیه ( زنبق) را در رنگ های گرم نشان می دهد. آفرینش این عطر به امضای مارک زینی (روبرت) و در رنگ های بنفش و شب ارائه شده است که به آرامی ما را در روزهای اول پاییز فرو می برد.
وفادار به رویکرد چند حسی خود ، تیبو کریولی این تازگی را با جهانی بصری آراسته با درخشش های گرگ و میش ، خورشیدی ، تاریک و مایل به آبی می پوشاند. این روشی است برای برانگیختن کشف عنبیه ، که با “دوگانگی بین قدرت و شیرینی” آشکار می شود ، جایی که خاکی بودن عنبیه و سرسبزی اولین نت ها با گرمای پودری ، وانیلی ، تقریباً مخالف است.

Iris Malikhân Maison Crivelli for women and men 3 - بررسی عطر Iris Malikhan، جدیدترین اثر Maison Crivelli

ابتدا ، در قسمت بالا ، به روشی زنده و زودگذر ، نیش سبز گالبانوم ، که توسط یک نت سرو هل داده می شود. چند لمس تند (فلفل صورتی) با نیروی خاصی رایحه را به پیش می برد. پس از آن عنبیه مخملی خیلی سریع جا می افتد ، و با تمشک زیر لهجه های پودری خط می زند. روایح ، با نت های چوبی ، باعث تقویت جنبه خاکی می شود. در بیانیه مطبوعاتی به لمس میموزا اشاره شده است ، اما احتیاط آمیز است و جای خود را به پس زمینه گرمتر و شرقی می دهد.

Iris Malikhân Maison Crivelli for women and men 1 - بررسی عطر Iris Malikhan، جدیدترین اثر Maison Crivelli

عنبیه یک کت گرد وانیلی پوشیده است ، جایی که با لمس اتیل مالتول معاشقه می کند ، نتی که باعث ترشح پرالین یا کارامل می شود. پایه مرطوب ، عطر را در ابعاد کهربا ، با رنگی از چرم ، لنگر می اندازد و چوب های کهربا ، گردشی کل را با قدرت انتشار خاص متعادل می کنند.

الموندو
عطر ادکلن زنانه شنل کوکو مادمازل لئو

با عنبیه حاوی وانیل و اتیل مالتول ، که عنبیه در اینجا بیشتر مورد توجه قرار می گیرد ، پس زمینه کهربا ، چوبی بیشتر می شود و عطر حجم بیشتری را ارائه می دهد.

Iris Malikhân Maison Crivelli for women and men 2 - بررسی عطر Iris Malikhan، جدیدترین اثر Maison Crivelli

از اول سپتامبر سال ۲۰۲۰ در حجم های ۱۰۰ و ۳۰ میلی لیتر دسترس عموم قرار گرفته است.

حجم ۱۰۰ میلی لیتر – ۱۸۰ یورو
حجم  ۳۰ میلی لیتر – ۸۰ یورو
مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *