دانستنی های عطر

عطر ادکلن کازاموراتی زرجف ایتالیکا ۲۰۲۱

در آستانه روز ولنتاین ، یکی از بهترین نسخه های مجلسی که در سال های اخیر راه اندازی شده است ، به مجموعه دائمی زرجف کازاموراتی اضافه شده است. از آنجا که نسخه ۲۰۱۶ مخمل محدود به هاروی نیکولز بود ، و بعداً به تعداد محدودی به صورت انحصاری در فروش آنلاین برند زرجف یونیورس ارائه شد ، رهبران این برند می خواستند آن را در یک خط دائمی قرار دهند و به آن رنگ و طرح زیبایی بدهند ، تصاویر روی بسته بندی بیرونی.

Italica 2022 Xerjoff for women and men - عطر ادکلن کازاموراتی زرجف ایتالیکا  2021Italica (2021) Xerjoff for women and men

عطر ادکلن کازاموراتی زرجف-زرژاف ایتالیکا

در مورد رایحه ، این ترکیب بدون تغییر باقی مانده است. همانطور که مارک می گوید ، “گرم و پر جثه ، ایتالیکا به یادداشت های خامه ای بادام و شیر باز می شود ، که با زعفران تند گرم می شود و به قلب شیرین بوربن ، وانیل و تافی غیرقابل مقاومت منجر می شود. مشک یک پایه کلاسیک ارائه می دهد.

Italica 2023 Xerjoff for women and men - عطر ادکلن کازاموراتی زرجف ایتالیکا  2021

“بسته بندی کلاسیک زرجف کازاموراتی با تمرکز بر پایداری مجدداً تصور شده است ، در حالی که منابع آن به سبک آزادی که تاریخچه نام تجاری را متمایز می کند ، حفظ شده است.”

 Italica (2021) Xerjoff for women and men

عطر ادکلن کازاموراتی زرجف-زرژاف ایتالیکا نسخه ۲۰۲۱

نت های برتر: نت های زعفران ، بادام ، شیری

نت های میانی: وانیل بوربن ، تافی

نت های پایه: چوب صندل ، مشک سفید

Italica 2021 Xerjoff for women and men - عطر ادکلن کازاموراتی زرجف ایتالیکا  2021

زعفران و بادام سیسیلی با نت های شیر ابریشمی نجوا کننده مخلوط می شوند ، که با بوربن وانیل و کره تافی تزئین می شوند. عطر ادکلن کازاموراتی زرجف-زرژاف ایتالیکا از طریق وب سایت رسمی زرجف یونیورس به صورت یک عطر ۱۰۰ میلی لیتر با قیمت ۳۰۰ یورو در دسترس است.

الموندو
معرفی عطر های وی کانتو پاندولفو و سیگیسموندو 2020

Italica 2024 Xerjoff for women and men - عطر ادکلن کازاموراتی زرجف ایتالیکا  2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *