دانستنی های عطر

عطر ادکلن کازاموراتی زرجف ایتالیکا ۲۰۲۱

در آستانه روز ولنتاین ، یکی از بهترین نسخه های مجلسی که در سال های اخیر راه اندازی شده است ، به مجموعه دائمی زرجف کازاموراتی اضافه شده است. از آنجا که نسخه ۲۰۱۶ مخمل محدود به هاروی نیکولز بود ، و بعداً به تعداد محدودی به صورت انحصاری در فروش آنلاین برند زرجف یونیورس ارائه شد ، رهبران این برند می خواستند آن را در یک خط دائمی قرار دهند و به آن رنگ و طرح زیبایی بدهند ، تصاویر روی بسته بندی بیرونی.

Italica 2022 Xerjoff for women and men - عطر ادکلن کازاموراتی زرجف ایتالیکا  2021Italica (2021) Xerjoff for women and men

عطر ادکلن کازاموراتی زرجف-زرژاف ایتالیکا

در مورد رایحه ، این ترکیب بدون تغییر باقی مانده است. همانطور که مارک می گوید ، “گرم و پر جثه ، ایتالیکا به یادداشت های خامه ای بادام و شیر باز می شود ، که با زعفران تند گرم می شود و به قلب شیرین بوربن ، وانیل و تافی غیرقابل مقاومت منجر می شود. مشک یک پایه کلاسیک ارائه می دهد.

Italica 2023 Xerjoff for women and men - عطر ادکلن کازاموراتی زرجف ایتالیکا  2021

“بسته بندی کلاسیک زرجف کازاموراتی با تمرکز بر پایداری مجدداً تصور شده است ، در حالی که منابع آن به سبک آزادی که تاریخچه نام تجاری را متمایز می کند ، حفظ شده است.”

 Italica (2021) Xerjoff for women and men

عطر ادکلن کازاموراتی زرجف-زرژاف ایتالیکا نسخه ۲۰۲۱

نت های برتر: نت های زعفران ، بادام ، شیری

نت های میانی: وانیل بوربن ، تافی

نت های پایه: چوب صندل ، مشک سفید

Italica 2021 Xerjoff for women and men - عطر ادکلن کازاموراتی زرجف ایتالیکا  2021

زعفران و بادام سیسیلی با نت های شیر ابریشمی نجوا کننده مخلوط می شوند ، که با بوربن وانیل و کره تافی تزئین می شوند. عطر ادکلن کازاموراتی زرجف-زرژاف ایتالیکا از طریق وب سایت رسمی زرجف یونیورس به صورت یک عطر ۱۰۰ میلی لیتر با قیمت ۳۰۰ یورو در دسترس است.

الموندو
بررسی برند فیجر اسلامبرهاوس محصولی جدید از جاش لاب

Italica 2024 Xerjoff for women and men - عطر ادکلن کازاموراتی زرجف ایتالیکا  2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *