دانستنی های عطر

عطر زنانه ماساکی ماتسوشیما جی مت

عطر زنانه ماساکی ماتسوشیما جی مت

J-Mat Masaki Matsushima for women

توسط الموندو

از سال ۱۹۹۹، خانه عطر فرانسوی Panouge یک دوتایی انحصاری را بین دیدگاه طراح ژاپنی ماساکی ماتسوشیما و خلاقیت عطرسازان فرانسوی تنظیم کرده است: ابتدا ژان ژاک و اکنون ژروم دی مارینو عرضه شدند. با گذشت زمان، این کیمیا مجموعه منحصر به فردی از عطرها را با هویت مفهومی و مینیمالیستی قوی شکل داده است: ماساکی پاریس.

با ورود جروم دی مارینو به عنوان عطرساز خانه، با معرفی اخیر ماتسو سان شاین در سال جاری، یک گل کرمی و آفتابی زیبا با تونالیته های لاکتونیک فرانجیپانی مانند ماساکی-پاریس، می توانیم تغییراتی را در عطرهای جدید ماساکی-پاریس استشمام کنیم. . من کاملاً آن را دوست داشتم، زیرا همیشه از طرفداران عطرهای ماساکی ماتسوشیما بوده ام. در ماه اکتبر عطر جدیدی به نام جی مت در یک بطری مجسمه ای تاثیرگذار و هنرمندانه به من ارائه شد.

رنگ های بطری اشاره ای به منشاء ماساکی ماتسوشیما است. قرمز نماد اعتماد به نفس و عشق به خود، سفید صفحه ای خالی برای نوشتن رویاها و طلایی نشان دهنده آزادی و شادی است. بطری خالص و تند J شکل مخفف نمادهای بسیاری است: سفر زندگی، پر از احساسات و تجربیات. شادی «یک تمرین روحانی برای بله گفتن به زندگی است» (مارک ام.). Jeunesse (“جوانی” در فرانسوی)، مترادف آینده، وعده ها و امیدها. و ژاپن، امپراتوری طلوع خورشید، الهام بخش ماساکی.

J Mat Masaki Matsushima - عطر زنانه ماساکی ماتسوشیما جی مت

J-Mat Masaki Matsushima for women

نت ابتدایی: زنجبیل، هلو سفید
نت های قلبی: یاس ستاره ای، یاس بنفش
رایحه پایه: چوب سدر، مشک سفید

الموندو
عطر جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

بطری جی-مت به رنگ های ژاپن، سفید و قرمز اشاره دارد. بنابراین تضادی بین حس و طراوت ایجاد کردم. بخش‌های گل‌های مشک‌دار و کرمی عطر با نت‌های ترکیبی و تند زنجبیل تازه می‌شود. رایحه گل عمدتاً از یاس بنفش تشکیل شده است. من جنبه های تند کلاسیک این گل را با زنجبیل پیچاندم تا عطر را تقویت کنم و آن را مدرن کنم. ژروم دی مارینو، عطرساز، خاطرنشان کرد: مشک سفید علاوه بر این، حسی پیچیده و امروزی به نت های پودری یاس بنفش می دهد. عطر جدید جی -مت ادو پرفیوم در بطری های ۱۰، ۴۰ و ۸۰ میلی لیتری به ترتیب با قیمت های ۱۶، ۵۲ و ۷۲ یورو عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *