دانستنی های عطر

عطر مردانه ادکلن جیمی چو من آکوا

Jimmy Choo Man Aqua Jimmy Choo for men

عطر مردانه ادکلن جیمی چو من آکوا

عطرهای جدید

توسط النا کنزویچ

برای سال ۲۰۲۲، Jimmy Choo با معرفی عطر جدیدی به نام Jimmy Choo Man Aqua وارد مرحله جدیدی می شود. رایحه ای روشن و با طراوت که با نسیمی آغشته به دریا و ظرافت فوق العاده مردانه همراه شده است، این عطر جدید فصل جدیدی را در داستان مرد جیمی چو نشان می دهد.

Jimmy Choo Man Aqua Jimmy Choo for men 4 - عطر مردانه ادکلن جیمی چو من آکوا

جیمی چو من آکوا با رایحه چوبی دریایی خود که در قلب خود از محیط نشاط آور ساحل دریا الهام گرفته شده است، زندگی را پیش روی خود می پذیرد. Jimmy Choo Man Aqua که توسط عطرسازان پل گرلین و جولین راسکوینت ساخته شده است، مانند فوم دریایی تازه خرد شده است. به اندازه صبحی که در موج سواری سپری شده است، احیا کننده است.

Jimmy Choo Man Aqua Jimmy Choo for men 1 - عطر مردانه ادکلن جیمی چو من آکوا

عطر مردانه ادکلن جیمی چو من آکوا، یک ادو تویلت دریایی چوبی است که با عشق و محبت در اطراف یک ساختار کلاسیک فوجر مردانه توسط پل گرلین و جولین راسکوینت ساخته شده است. رایحه ای که برای القای بوی اقیانوس تداعی می شود، به همان اندازه پررنگ است که کمتر گفته می شود.

برای باز کردن، ادویه و شیرینی محرک هل سوار موجی از گریپ فروت می شود، قبل از خشک شدن به قلب تازه ای از شمعدانی یخی و مریم گلی، که هر دو با آکورد دریایی که در هسته جیمی چو من آکوا قرار دارد، مخلوط می شوند. در پایه، یک لنگر به اندازه کافی سنگین از نعناع هندی و کهربا با افزودن خزه نمکی، جنبه ای نرم و ملهم از دریانوردی ایجاد می کند.

الموندو
چرا غلظت عطر مهم است

Jimmy Choo Man Aqua Jimmy Choo for men 5 - عطر مردانه ادکلن جیمی چو من آکوا

بالا: هل، گریپ فروت

قلب: مارین آکورد، کلاری سیج

پایه: پاتچولی، خزه شور

جیمی چو من آکوا، قصیده ای بویایی برای اقیانوس، در فلاسک خانواده عطرها قرار می گیرد که فوراً قابل تشخیص است – فقط برای این تکرار جدید، در شیشه ای به رنگ دریا تکمیل شده است.

در کمپین تبلیغاتی جدید Jimmy Choo Man Aqua، مدل برزیلی Marlon Teixeira که در گذشته کمپین‌های متعددی را برای مجموعه عطرهای Jimmy Choo Man برگزار کرده است، حضور دارد.

Jimmy Choo Man Aqua Jimmy Choo for men 2 - عطر مردانه ادکلن جیمی چو من آکوا

مارلون تیکسرا که موج سواری مشتاق است، فرم جدید جسورانه Jimmy Choo Man Aqua را کاملاً مجسم می کند. برای این کمپین جدید،مارلون تیکسرا در حال بیرون آمدن از دریا پس از یک جلسه موج‌سواری، به‌طور بی‌نظیری مردانه اما کاملاً راحت در پوست خودش است.

تصویری خندان و آفتاب‌زده از مردانگی مدرن، هم با اعتماد به نفس و هم خونسرد، تکسیرا نیمه پوشیده در لباس مرطوب در حالی که تخته موج‌سواری خود را روی شن‌ها حمل می‌کند، تصویر شده است. Teixeira مردی مهارنشدنی با حس ذاتی ظرافت، تجسم زنده Jimmy Choo Man Aqua در سال ۲۰۲۲ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *