دانستنی های عطر

بررسی عطر رد و یلو هیبیسکوس کلون  اینتنس

شرکت برند جو مالون ما را دعوت می کند تا در آفتاب بهاری در سواحل عجیب و غریب با یک مجموعه جدید و رنگارنگ شکوفه ها غرق شویم. این برند در سال ۲۰۱۹ مجموعه های محدود شکوفه ها را آغاز کرد ، که ما در اینجا معرفی کردیم ، و این ایده را در سال ۲۰۲۰ تکرار کرد. درست مانند سال های گذشته ، مجموعه امسال عطرهای معطر شناخته شده در پرچم های تازه طراحی شده و برخی از موارد جدید را به ارمغان می آورد. بیایید ابتدا نگاهی به ترکیبات جدید امسال بیاندازیم.

“عطرهای بلوسوم ما اغلب از گلهای سفید یا رنگ پاستلی الهام گرفته شده اند ، بنابراین با گلهای گل سرخ این شانس را داشتیم که با چیزی جسورانه و رنگارنگ کار کنیم.” -سلین روکس ، رئیس جهانی عطر.

به اعماق جنگل های استوایی جزایر هاوایی بروید و رازهای آن را پیدا کنید ، و مانند گنجینه ای در میان سرسبزی غنی پنهان شده است. افسانه ها حاکی از آن است که کوه نونو Kaua’i در واقع یک غول بزرگ است ، که پس از پرخوری بیش از حد متعصب شد. به خواب رفت و هنوز بیدار نشده است. همانطور که آفتاب از بین سایبان سرسبز این دامنه های کوهستانی عبور می کند و صدای پرندگان گرمسیری هوا را پر می کند ، یک گل قرمز روشن گرما را خیس می کند. ” اطلاعات مارک

Red Hibiscus Cologne Intense Jo Malone London for women and men 1 - بررسی عطر رد و یلو هيبيسكوس کلون  اینتنس

 عطر رد هیبیسکوس اولین بلوسوم کلون  اینتنس این برند است و قول می دهد شما را “با صافی و احساس” جذب کند. عطر رد هیبیسکوس کلون  اینتنس با نوعی نارنجی نارنگی ، قلبی از یلانگ یلانگ غنی و پر ادویه ، سمباک یاسمن سرخ و گل ماهی ، و پایه ای که گرمای وانیل را برانگیخته است ، به عنوان یک عطر گرم و عمیق ، عجیب و غریب ساخته شده است.

الموندو
معرفی عطر ادکلن کالوین کلاین اوری وان

Red Hibiscus Cologne Intense Jo Malone London for women and men 2 - بررسی عطر رد و یلو هيبيسكوس کلون  اینتنسRed Hibiscus Cologne Intense Jo Malone London for women and men

عطر رد هیبیسکوس کلون  اینتنس

 • بالا: نارنج نارنگی
 • قلب: یلانگ یلانگ ، سامباک یاسمن ، گل ماهی
 • پایه: وانیل

برای مدت زمان محدود از طریق وب سایت مارک در ۳۰ میلی لیتر (۹۸ دلار آمریکا) و ۱۰۰ میلی لیتر (۱۹۸ دلار آمریکا) در دسترس است.

عطر یلو هیبیسکوس کلون  اینتنس

کلن زرد هیبیسکوس به عنوان شکوفه ای عجیب و غریب در حال رشد در جزایر گرمسیری توصیف شده است. “هیبیسکوس زرد درخشان احترام گذاشته شده است: گلبرگهای پرشده آن لطیف هستند ، هر روز بعد از ظهر برای دریافت آفتاب باز می شوند. طراوت شبنم گل رز زیربنای این رایحه گل و درخشان است ، با یک تکه آهک که یک جوش شاداب اضافه می کند ،” خ

Yellow Hibiscus Jo Malone London for women and men 2 - بررسی عطر رد و یلو هيبيسكوس کلون  اینتنس

این ترکیب نت های هیبیسکوس زرد (یلو) را در قسمت بالای آن با رایحه درخشان پرتو از عطر ارائه می دهد. در قلب آن ، گل سرخ وارد می شود ، عطر و بوی خوش گل آن ، با وجوه تند و عسلی ، رایحه را با بافتی مجلل می پیچد. مشک سفید در قاعده رایحه قرار می گیرد. یک نت تمیز و پودر که طبق گفته های خانه ، رد بو را افزایش می دهد و لطافتی را که در آن ماندگار است اضافه می کند.

Yellow Hibiscus Jo Malone London for women and men 1 - بررسی عطر رد و یلو هيبيسكوس کلون  اینتنسYellow Hibiscus Jo Malone London for women and men

عطر یلو هیبیسکوس کلون  اینتنس

 • بالا: گل تیره زرد
 • قلب: گل سرخ
 • پایه: مشک سفید

برای مدت زمان محدود از طریق وب سایت مارک در ۳۰ میلی لیتر (۷۴ دلار آمریکا) و ۱۰۰ میلی لیتر (۱۴۴ دلار آمریکا) در دسترس است.

Jo Malone Presents New Blossoms Collection Including Two New Scents 1 - بررسی عطر رد و یلو هيبيسكوس کلون  اینتنس

Jo Malone Frangipane Flower و Nashi Blossom

دو عطر موجود Jo Malone که به این مجموعه بلوسوم ۲۰۲۱ اضافه شده و در بطری های مجموعه جدید ریخته شده ، عبارتند از: عطر جو مالون فرانجیپانی فلاور کلون در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد و عطر نشی بلوسوم کلون از ۲۰۱۶. رایحه اول عطر و بویی است که گرمای خورشیدی و سبکی هوای گل فرانگیپانی را ارائه می دهد ، که توسط گلبرگهای درخشان گل یاس و چوب صندل خامه ای برجسته شده است ، در حالی که دومی یک ترکیب درخشان و درخشان از لیمو است ، که با یک لقمه ترد سیب ، رایحه گل های گل رز تکمیل می شود و شکوفه گلابی و دنباله ای از مشک سفید. هر دو از طریق وب سایت جو مالون در ۱۰۰ میلی لیتر (با قیمت ۱۴۴ دلار آمریکا) و ۳۰ میلی لیتر (۷۴ دلار آمریکا) و همچنین در سایر نقاط فروش در دسترس هستند.

الموندو
 معرفی عطر جدید زرجف اسپری تو هلپ 1986

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *