دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن مردانه جان وارواتوس فور من

جان وارواتوس قصد نداشت طراح لباس شود. پس از دانشگاه ، او فروشگاه لباس مردان را در میشیگان افتتاح کرد. به دنبال آن ماجراجویی ، او برای رالف لورن کار کرد ، و در حالی که در کالوین کلاین بود ، شروع به طراحی مجموعه های CK مردانه و تک جنسیتی کرد. این او بود که تنه های الاستیک را با آرمکلوین کلین در کمر خود اختراع کرد و مارک والبرگ را به عنوان بدن در تنه معروف کرد. پس از آن ، وی پنج سال دیگر طراح ارشد مجموعه های مردانه رالف لورن بود تا اینکه در سال ۱۹۹۹ نام تجاری خود را با نام جان وارواتوس ایجاد کرد.

John Varvatos John Varvatos for men 2 - معرفی عطر ادکلن مردانه جان وارواتوس فور من

عطر مردانه جان وارواتوس

برایان رابینسون (در آن زمان صاحب نام تجاری لوازم آرایشی زیره) به وارواتوس پیشنهاد داد که مجوز عطر ایجاد کند و در سال ۲۰۰۲ شرکت زیره بین المللی اولین دارنده پروانه جان وارواتوس شد. تولید اولین عطر مردانه جان وارواتوس برای مردان ، که در سال ۲۰۰۴ راه اندازی شد ، در زمان سرمایه گذاری گسترده شیسیدو در زیره انجام شد. سپس در سال ۲۰۱۰ ، الیزابت آردن مجوز را از شیسیدو گرفت و در سال ۲۰۱۶ الیزابت آردن به همراه همه مارک ها از جمله جان وارواتوس توسط رولون خریداری شد.

John Varvatos John Varvatos for men 5 - معرفی عطر ادکلن مردانه جان وارواتوس فور من

John Varvatos John Varvatos for men

برای رایحه اول ، تم اصلی چرم مشکی بود. ترکیب عطر توسط رودریگو فلورس-روکس ساخته شد ، معروف به عشق به لباس چرمی ، اما ترکیب او بلافاصله انتخاب نشد. ابتدا ، او ترکیبی متشکل از چوب شرقی با انطباق میوه ای تند از خرمای مخلوط ایجاد کرد که در آن قسمت چرمی به تدریج شدت گرفت. او می خواست یک عطر چند لایه ایجاد کند. بطری تیره در کمربند چرمی مشکی گسترده ای توسط داگ لوید و با همکاری خود جان وارواتوس طراحی شده است.

الموندو
نت‌های دودی در عطر

من اخیراً با جان وارواتوس برای آقایان آشنا شدم و همزمان احساس کردم که مدتهاست بو را می شناسم. من این احساس را مثلاً اغلب با عطرهای آوون دارم. به نظر می رسد این عطر از دو قسمت نابرابر تشکیل شده است. قسمت اول از شما “در ورودی” استقبال می کند. این تم شناخته شده از یک ماده معطر شیرین و تند است که امروزه اغلب در ژل های دوش معطر استفاده می شود. قسمت دوم شما را تا هنگام خروج همراهی می کند و این چرم نرم از چرم (جیر نرم نسبتاً خاکستری) است که توسط ابرهای پودری و مشکی رایحه آرایشگاه های مدرن  له میل احاطه شده است. قسمت دوم را می توان با تزئین چرم مشکی بطری بصری پیش بینی کرد.

John Varvatos John Varvatos for men 4 - معرفی عطر ادکلن مردانه جان وارواتوس فور من

در تولید عطر ، بین ورودی و خروجی ، تخم مرغ عید پاک بسیار عالی وجود دارد. به عنوان مثال ، یک توافق شیرین ، میوه ای (یا آلو ، یا شراب آلو شیرین ، یا واقعاً خرما متوسط) ، عطر مردانه جان وارواتوس را با چرم میوه ای عطر هلموت لانگ کوآیرون مرتبط می کند. من به خصوص نت حیوانی گل عنبر را دوست دارم ، که سازگار با چرم است و کاملاً کامل آن است. ادویه جات ، گیاهان ، میوه های خشک و جیر نت های بسیار متفاوتی هستند که با آردی پودری در یک ترکیب آرام و محتاط همراه با دوام عالی ترکیب می شوند.

در خانواده عطرهای چرمی ، جان وارواتوس به یک دیوید فروتن و با نسبت هماهنگ تبدیل شده است ، و نه یک جالوت ، که با سیلیکون دودی و دیرینه خود از تخلیه زباله دانی ، به اطراف ضربه می زند. این عطر یک راکر سابق است که در طول دهه ها عشق خود را به موسیقی راک و کت های چرمی حفظ کرده است. این که آیا او در حال نگهداری از نوه های خود ، معامله در بورس اوراق بهادار است ، یا هنوز هم در شغل خود است ، این عطر با احتیاط گذشته باشکوه را به یاد او می آورد.

الموندو
عطر ادکلن زنانه لیس نوير ایزابی

John Varvatos John Varvatos for men 1 - معرفی عطر ادکلن مردانه جان وارواتوس فور من

ست عطر مردانه جان وارواتوس

پانزده سال بعد ، جان وارواتوس هنوز اولین عطر خود را از بین بیست عطر ایجاد شده با نام تجاری خود ، بهترین عطر خود می داند و همچنان هر روز چهره های جدیدی را در آن کشف می کند. عطر مردانه جان وارواتوس هنوز هم در بطری های ۷۵ و ۱۲۵ میلی لیتری با غلظت ادوتویلت با قیمت ۷۲ و ۹۲ دلار موجود است.

عطر ادکلن جان وارواتوس برای مردان

نت های برتر: خرما ، گیاهان مدیترانه ای ، برگ های گیاه تمره.

نت های میانی: آجوان ، گشنیز ، مریم گلی؛

نت های پایه: آمبر ، گل سرخ ، عود ، یونجه مطلق ، چرم سیاه، وانیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *