دانستنی های عطر

عطر ادکلن مولتون براون جوبیلیشن پینه

Jubilant Pine & Patchouli Molton Brown for women and men
عطر ادکلن مشترک مولتون براون جوبیلیشن پینه

مولتون براون ۵۰ سالگی سالن خود را با نسخه محدود برای تعطیلات جشن گرفت

در سال ۱۹۷۱ به عنوان یک آرایشگاه در خیابان مولتون جنوبی لندن توسط بنیانگذاران پیشگام کارولین برستاین و مایکل کولیس تاسیس شد. آن‌ها ترند بودند که به جای توده‌ها بر روی افراد تمرکز می‌کردند و محصولات مراقبت از موی گیاهی خود را در زیرزمین سالن خود با دست مخلوط می‌کردند.

با رویکرد مدرن خود، آنها مشتریان مشهور منحصر به فردی را جذب کردند و نامی برای خود دست و پا کردند، و بنیانگذاران را به سمت دنیای امکانات سوق داد و اولین رایحه خود را در سال ۱۹۸۴ با مجموعه حمام و بدن اورنج گروو، در حال حاضر معرفی کردند. این خانه در وب‌سایت آن‌ها به اشتراک گذاشته شده است: «این مجموعه علاوه بر داشتن یکی از اولین شوینده‌های دست‌شوی سطح‌بالا در کشور، در اختیار یکی از شرکای هتل‌های پنج ستاره لندن قرار می‌گیرد و ما را به یکی از اولین خانه‌های رفاهی لوکس بریتانیایی تبدیل می‌کند که هتل‌ها را تامین می‌کند». در حال حاضر، مولتون براون ۶۲ عطر در پایه عطرهای Fragrantica دارد.

Jubilant Pine Patchouli Molton Brown for women and men 1 - عطر ادکلن مولتون براون جوبیلیشن پینه

Jubilant Pine & Patchouli Molton Brown for women and men

با نزدیک شدن به تعطیلات زمستانی، این برند یک عطر چوبی با تم تعطیلات را برای جشن تولد ۵۰ سالگی سالن خود به نام جوبیلنت پین اند پاتچولی معرفی کرده است.

“ادوتویلت جوبیلنت پین اند پاتچولی با تن های گرم خود از کاج تازه، دارچین تند، و توت ارس ترد، روحیه استقبال از سالن اصلی ما را به تصویر می کشد، همانطور که ما ۵۰ سالگی مولتون براون را جشن می گیریم. میوه های قرمز خوش طعم و جیر صاف این را غنی می کنند.

الموندو
مکانیسم های حس بویایی در عطرسازی

تاج گل زمردی از کاج تازه، نعناع هندی غنی و میوه های قرمز خوش طعم شما را در هاله عطر جشن خود دعوت می کند. پاشیدن سخاوتمندانه دارچین تند روی جیر صاف و وانیل خامه ای، لمسی مقاومت ناپذیر را به تصویر می کشد. هاله ای فصلی از گذشته تا حال. خاطرات جدیدی را جشن بگیرید که از پناهگاه نمادین ما بافته شده است.”

نت های شادی آور کاج و پاتچولی
جوبیلنت پین اند پاتچولی اثر مولتون برون اثری ساخته شده توسط عطرساز Jacques Chabert است که به گفته این خانه، هنگام خلق این عطر از انرژی دلگرم شمارش معکوس جشن لندن الهام گرفته شده است. این خانه توضیح می‌دهد: «این عطر که اوج جشن‌های پنجاهمین سال ما را نشان می‌دهد، احساس پیچیده و روحیه خوش‌آمدگویی را در سالن خیابان مولتون جنوبی ما در لندن در شب کریسمس سال ۱۹۷۱ تداعی می‌کند.

ادوتویلت در ظرف های ۳.۳fl oz/100 ml از طریق وب سایت این برند با قیمت ۱۲۰ دلار آمریکا در دسترس است. همچنین در Beautyhabit.com مواجه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *