دانستنی های عطر

عطر مشترک گرلن کادین (۲۰۲۱)

Guerlain

عطر مشترک گرلن کادین (۲۰۲۱)
Kadine (2021) Guerlain for women and men
توسط الموندو

به عنوان بخشی از خط لس پیسز د اکسپشن ، گرلن نسخه جدیدی از کلاسیک کادین ۱۹۱۱ را ارائه می دهد. نسخه کادین از سال ۲۰۲۱ برای جشن تولد ۱۱۰ سالگی خانه راه اندازی شد. بینی پشت این عطر تیری واسر عطرساز داخلی است که از نت های کلاسیک الهام گرفته است.

میسون گرلن تصمیم گرفت تا میراث خود را احیا کند و نمادهایی از گذشته را در خط لس پیسز د اکسپشن کشف کند. کادین اصلی نشان دهنده ارتباط بین پاریس و شرق بود. این رایحه توسط ژاک گرلن برای ادای احترام به چشم انداز زنان آن زمان ایجاد شد. همانطور که گرلن توصیف می کند ، قهرمانان پیچیده ، جنبه ای ، تصفیه شده و گرانبها هستند.

Kadine 2022 Guerlain for women and men - عطر مشترک گرلن کادین (2021)

Kadine (2021) Guerlain for women and men

“با انتخاب نام کادین ، یک کلمه ترکی به معنی” همسر سلطان “،” شاهزاده خانم قصر “، عطرسازی را به سواحل یک حامل خیال پردازی عجیب و غریب هدایت می کند. افسانه می گوید که ژاک گرلن در خاک عثمانی پرتره ای یک کادین با زیبایی کامل را می دید و حس ، بو و مزه اش در اوج هنر خود بود. “

شخصیت کادین جدید در غلظت اکستریت د پرفیوم بیان می شود. ترکیب آن در تضاد بین لطافت نت های گل و شدت پایه غنی و بافت دار آشکار می شود. قلب گلدار پودری دو ملکه عطر ، گل رز و یاسمن را با افزودن عنبیه به هم پیوند می دهد. این محصول با ترنج ، عطر گرلن و با رایحه های معطر جلوه می کند. پایه با عطر چرم و وانیل به پایان می رسد.

Kadine 2021 Guerlain for women and men - عطر مشترک گرلن کادین (2021)

عطر مشترک گرلن کادین (۲۰۲۱)

رایحه اولیه: ترنج ، رایحه های معطر
قلب: گل رز ، یاسمن ، عنبیه
پایه: چرم ، وانیل

الموندو
معرفی عطر ادکلن انو 1555 گسچین 2020

کادین به عنوان عصاره عطر در بطری ۳۰ میلی لیتری موجود است. این نسخه محدود در ۶۹۱ قطعه شماره دار موجود است. قیمت هر عدد ۶۹۰ یورو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *