دانستنی های عطر

عطر مردانه کنزو هوم ادو پرفیوم ۲۰۲۲

عطر مردانه کنزو هوم ادو پرفیوم

Kenzo Homme Eau de Parfum Kenzo for men

عطرهای جدید

توسط ساندرا رایچویچ پتروویچ

تغییرات بزرگی در خط نمادین Kenzo Homme در سال ۲۰۲۱ اتفاق افتاد، با عرضه Kenzo از Kenzo Homme Eau de Toilette Intense (ساخته شده توسط عطرساز کوئنتین بیش). کنزو ترکیب جدید را برای خط Kenzo Homme خود و یک گلدان جدید با الهام از قدرت و انعطاف پذیری بامبو ارائه کرد. کنزو تا اینجای سال جاری شامل عطر کنزو هوم بود که ترکیب نمادین کنزو هوم را تکرار کرد. جدیدترین ساخته کوئنتین بیش، گامی رو به جلو به سوی این خط است که یک امضای دریایی بر جای می گذارد و ما را به شیرجه رفتن در اعماق اقیانوس دعوت می کند.

Kenzo Homme Eau de Parfum Kenzo for men 4 1 - عطر مردانه کنزو هوم ادو پرفیوم 2022

جدیدترین عطر چوبی، چرمی و دریایی Kenzo Homme Eau de Parfum طراوت نت های دریایی را ارائه می دهد. جنبه های آبکی، معطر و شور آن، در تضاد با چرم گرم شده توسط اشعه های خورشید، جنبه های تند آن را زنده می کند. لایه های عمیق و تیره آن پاتچولی را به ارمغان می آورد و یک مسیر محکم و طولانی مدت ایجاد می کند.

نت ابتدایی: نت های دریایی

نت میانی: چرم

رایحه پایه: گیاه پاتچولی

Kenzo Homme Eau de Parfum Kenzo for men 2 - عطر مردانه کنزو هوم ادو پرفیوم 2022

“بطری مشکی جدید با هایلایت های آبی، KENZO HOMME Eau de Parfum قصیده ای برای شعر است. شکل آن، که قدرت و انعطاف پذیری بامبو را بازتاب می دهد، به صورت عمودی در نظر گرفته شده است. کلاهک اریب دار آن یک برش کاتانا، یک شمشیر سامورایی را تداعی می کند. KENZO PARFUMS متعهد به دنیای زیباتر است، بطری ادو پرفیوم KENZO HOMME حاوی ۱۵٪ شیشه بازیافتی است و فرمت های سخاوتمندانه تری را ارائه می دهد: ۶۰ و ۱۱۰ میلی لیتر. طراحی پوشش آن به منظور صرفه جویی ۳۴ درصدی پلاستیک در نظر گرفته شده است. بطری در مقایسه با طراحی اولیه‌اش، توسط مقوای کاغذ کرافت تصفیه‌نشده و یک بسته کاغذی از جنگل‌های مدیریت‌شده با گواهی FSC® (Forest Stewardship Council®) احاطه شده و با جوهرهای منبع زیستی چاپ شده است.»

الموندو
چگونه عطر یا ادکلن مناسب خود را انتخاب کنیم؟

Kenzo Homme Eau de Parfum Kenzo for men 1 - عطر مردانه کنزو هوم ادو پرفیوم 2022

KENZO HOMME EAU DE PARFUM به صورت ادوپرفیوم ۶۰ و ۱۱۰ میلی لیتری از آوریل ۲۰۲۲ در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *