دانستنی های عطر

عطر مردانه کنزو هوم ادو تویلت اینتنس

عطر مردانه کنزو هوم ادو تویلت اینتنس

بسیاری از ما هستیم که خالق نمادین کنزو پور هوم از سال ۱۹۹۱ باطراحی مسیحی ماتیو را می پرستیم و تا امروز آن را با لذت می زنیم. صادقانه بگویم ، این یکی از رایحه های محبوب من از آن زمان است و من مطمئن هستم که ساخت چیزی که بتواند از این رایحه بی نظیر دریایی که با رایحه های شاداب دریا ، مست می شود ، پیشی بگیرد ، یک چالش واقعی خواهد بود. نت های نمکی آن ، در بین هزاران نسخه دریایی واقعاً قابل تشخیص است. وظیفه این چالش به عطاری Quentin Bisch سپرده شد که ۳۰ سال پس از رونمایی از کنزو پورهوم نمادین ، تفسیر جدیدی از کلاسیک را ایجاد کرد که آماده تولید در ژوئن ۲۰۲۱ است.

Kenzo Homme Eau de Toilette Intense Kenzo for men 1 - عطر مردانه کنزو هوم ادو تویلت اینتنس

این برند جدیدترین نسخه را با بیان این جمله اعلام کرد: ” در بین همه قابل تشخیص است ، عطری است پیشرو ، کنزوهوم بی نظیر و بی انتهاست، عطری کلاسیک است. در اطراف آب و بامبو آبی ساخته شده است ، از جهان الهام گرفته و افق های دوردست را به هم نزدیک می کند. کنزوهوم ادوتویلت اینتنس ، یک ادو تویلت است که از شدت بامبو و آرامش نسیم دریا الهام گرفته است. طراوت فلفل صورتی همراه با نسیم دریا در تضاد با گرمای چوب انجیر و چوب صندل است ، مانند پوست نمکی که با آن گرم شده است .”

این ترکیب تضاد بسیار حساسی بین طراوت دریایی و پوست گرم شده توسط خورشید را ایجاد می کند. وجوه تند و فریبنده با آن پیله سازی و لمس نرم انجیر کنزو ارتباطی را بین آکوردارهای دریا و پایه چوبی کرمی ایجاد می کند. ادویه ها و ترکیب چوبی به خوبی با آکیگالاوود ارتباط دارند و ظرافت های زیبا و خاکی پچولی و عود را برجسته می کنند.

الموندو
خاطرات عطر کریسمس

Kenzo Homme Eau de Toilette Intense Kenzo for men 2 - عطر مردانه کنزو هوم ادو تویلت اینتنس

Kenzo Homme Eau de Toilette Intense Kenzo for men

عطر ساز: کوئنتین بیش

نت های آغازین: فلفل صورتی ، نسیم دریا ، ادویه های گرم
نت های میانی: درخت انجیر ، میوه انجیر ، وتیور
نت های پایه: چوب صندل ، تنگه پاچولی ، آکیگالاوود

فیلم ویدئویی و فیلم مستند تبلیغاتی شامل اورین هاردی است ، که از کودکی در بالی زندگی می کند و Bamboo U را تأسیس کرده است. پروژه او با هدف به اشتراک گذاشتن طرح های منحصر به فرد و دانش ساخت و ساز – بامبو – و راه های جایگزین ساختن زندگی در هماهنگی با طبیعت را بررسی می کند.

کمپین تبلیغاتی و فیلم مستند در حال حاضر فقط در صفحه رسمی Kenzo در زیر لینک موجود است: https://www.kenzoparfums.com/fr/fa/kenzo-homme/

جدیدترین ساخته کنزو ، در یک پرچم به سبک بامبو در دسترس است و رنگ آبی تیره آفرینش اصلی را از سال ۱۹۹۱ حفظ کرده است. پرچم دوباره طراحی شده به شکل بامبو ، شعری است که شکل آن قدرت و انعطاف پذیری بامبو را منعکس می کند. کلاه کج آن برش کاتانا ، شمشیری را که سامورایی ها از آن استفاده می کند ، را تداعی می کند. این عطر در اندازه های ۳۰ml ، ۶۰ml ، و ۱۱۰ml ادوتویلت اینتنس وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *