دانستنی های عطر

عطر ادکلن مردانه کنزو جانگل هوم

عطر ادکلن مردانه کنزو جانگل هوم

کنزو جانگل هوم : سفید و مبهم
بررسی رایحه
توسط سرگئی بوریسوف

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کنزو جانگل هوم ، من به آشنایی خود با سلین ورلور ، صاحب برند معروف اولفکتیو استودیو اعتماد کردم. همانطور که می دانید ، او قبل از شروع تجارت عطر خود ،در دهه ۱۹۹۰ در کنزو کار می کرد ، و تمام عطرهای منتشر شده در آن مدت را کاملاً به یاد می آورد.

Kenzo Jungle Homme Kenzo for men 2 - عطر ادکلن مردانه کنزو جانگل هومسلین ورلور

مجموعه جانگل کنزو با دو عطر زنانه آغاز شد: ال الفنت(١٩٩۶) و له تایگر (١٩٩٧) .که برای عطر مردانه آنها گورخر را به عنوان حیوان توتم خود انتخاب کردند. نوارهایی روی جعبه و بطری ، یک نشان سیاه و سفید سفت روی درپوش وجود دارد –
گورخر به سبک پانک شهری.

به گفته سلین ، کار بر روی کنزو جانگل هوم بلافاصله پس از راه اندازی ال الفنت و لئو پار کنزو در سال ۱۹۹۶ آغاز شد و عطر ساز اولیور کرسپ برای ادامه همکاری موفق ،با نام تجاری انتخاب شد (لئو پار کنزو پور هوم نیز توسط اولیور کرسپ طراحی شده است.)

جنگل هوم کنزو

جهت کلی کار عطرساز رایحه ای چوبی و تند بود – در حالی که گورخر مردانه قرار بود ملایم تر و لطیف تر از نمونه های قبلی زنانه باشد. من فکر کردم ترکیبی از احساس سیاه و سفید وجود دارد ، یک ساختار گورخر راه راه مانند.

به عنوان مثال ، فلفل سیاه و چوب صندل سفید ، چرم سیاه و سفید و پودر سفید ، اما نه ، همانطور که سلین به من اطمینان داد ، چیزی در این حد وجود نداشت. گورخر عاشق آزادی ، آرامش و فضاهای باز است – و این تنها نکته اصلی بود.

الموندو
معرفی عطر Embellish و My Epiphany

Kenzo Jungle Homme Kenzo for men 3 - عطر ادکلن مردانه کنزو جانگل هوم

آکورد اصلی جانگل هوم یک آکورد چوبی نرم است که در اطراف سرو و چوب صندل ساخته شده است. برای نرمی بیشتر ، عطرساز یک نت چوب گایاک و چیزی سفیدو مشکی به آن اضافه کرد و از چوب جامد ، یک کاغذ کرکی ، یا پلاستیک الاستیک ، یا پشم پنبه شفاف ایجاد کرد. از این چوب شفاف و هوای شفابخش می توان برای التیام و لباس پوشیدن مردم استفاده کرد ، می توانید از آن خانه های بومی بسازید ، می توانید آن را در گلدان های آرایشی قرار دهید و به شکل ابرهایی با اشکال مختلف درآورید ، درواقع می توانید آن را تنفس کنید. و استرس شهری را برطرف کند.

جانگل هوم کنزو

البته ، یک احساس با طراوت از مرکبات شفاف این رایحه را آغاز می کند – و در اینجا سخاوتمندانه با مصرف بیش از حد هل همراه با گل میخک تزریق می شود. برای توجیه هویت جنسیتی جانگل هوم ، عطر ساز به این مهمانی ادویه جوز هندی اضافه کرده است که نشان سنتی عطرهای مردانه دهه های ۸۰ و ۹۰ است. اما رایحه خشن یا خاردار به نظر نمی رسد – آکورد چوبی صاف و کرمی و چیزهای تازه ای که در آن ترکیب می شود ، چرخش ها را صاف و نرم می کند. اگر به یاد داشته باشید ، ترکیب چوب صندل و جوز هندی در عطرهای مردانه کنزو با اولین کتاب پرفروش کنزو پور هوم (١٩٩١) آغاز شد. در جانگل هوم ، بر این ایده که تمام جهان را متحد می کند ، تأکیدمی شد ، زیرا مواد تشکیل دهنده این عطر از تمام قاره ها به دست آمده است. گاهی اوقات سایه حیوانی سرو اطلس به رایحه می لغزد ، اما این نت اصلی آن نیست.

الموندو
عطر و ادکلن ایوروشه مای وانیل گاردن

سلین ورلور گفت که تیم آنها موفق شد ایده ای برای رایحه بعدی زنان ،ارائه دهند و سومین عطر زنانه به پرنده بهشت اختصاص یابد. اما این عطر ایجاد نشده است ، زیرا (به دلیل فروش ناکافی) تصمیم بر این شد که توسعه مجموعه جانگل متوقف شود (مجموعه جانگل به موفقیت رایحه های آبزی کنزو نرسید – اما رایحه بعدی فلاور وان “ابدی” جدید را به بازار عرضه کرد .)

Kenzo Jungle Homme Kenzo for men 4 - عطر ادکلن مردانه کنزو جانگل هومجنگل هوم کنزو

صرف نظر از این ، سلین ورلور هنوز به مجموعه جانگل کنزو و سهم خود در آن افتخار می کند. هنوز هم در تمام دنیا این عطرها با لذت استفاده می شوند (هنوز هم می توانید ال الفنت جانگل کنزو و کنزو جانگل هوم را بخرید). او معتقد است که می توان عطرها را در حد عالی قرار داد – هنگام عرضه آنها بسیار ابتکاری بودند.

علاوه بر این ، سلین یکی از رایحه های خود ، لومیر بلانچ اولفکتیو استودیو را با روحیه کنزو جانگل هوم – کرکی و کرمی ، اما در عین حال چوبی تند ،طراحی کرد. که این احساس سفید و کرکی را می توان در له گالییون ٢٢٢نیز یافت.

نت های برتر: دارچین ، آهک ، برگاموت و لیمو ؛
نت های میانی: جوز هندی ، هل ، فلفل ، مات ، میخک ؛
نت های پایه: چوب گایاک ، چوب صندل ، چوب سدر ، بنزوئین و وتیور.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *