دانستنی های عطر

عطر کیلیان له هیور ورت و اپل برندی ان د راکس

کیلیان ، با الهام از رایحه های غنی و کامل نوشیدنی های الکلی ، دو عطر جدید را گسترش می دهد : له هیور ورت و اپل برندی آن د راکز. مشروبات الکلی میراث کیلیان هنسی را به عنوان وارث یک خانواده فرانسوی تولیدکننده کوگناک تجسم می بخشد. در حالی که دو عطر اول از مجموعه ، انجلز ‘شیر و رزز آن ایس ، عطرهای کوگناک و جین را با عطرهای معطر تفسیر می کنند ، دو عطر جدید نشان دهنده شهرهای پاریس و نیویورک و نوشیدنی های متمایز آنها است: آبسنت و اپل برندی ویث ایس .

LHeure Verte By Kilian for women and men - عطر كيليان له هيور ورت و  اپل برندی ان د راکس

 عطر ادکلن مشترک بای کیلیان له هیور ورت

by Kilian – L’Heure Verte

له هیور ورت منعکس کننده توهمات پاریسی ، شبهای وحشی و هرآنچه که از خانه می گویند ، است. له هیور ورت به دلیل معادل سنتی “هپی اور” فرانسوی نامگذاری شده است – یک وعده تشریفاتی از آبسنت با شکر در یک لیوان. له هیور ورت به عنوان اولین همکاری بین بنیانگذار کیلیان هنری و عطرساز فرانسوی ماتیو ناردین ساخته شده است تا پاریس را در بهترین حالت بیان کند. این ترکیب بر اساس پاچولی ، همراه با نت های مقدماتی برگ و ریشه های گشنیز و شیرین بیان است.

Kilian LHeure Verte Apple Brandy on the Rocks 1 - عطر كيليان له هيور ورت و  اپل برندی ان د راکس

بالا: آبسنت
قلب: شیرین بیان ، برگ بنفشه
پایه: پاچولی ، وتیور ، چوب صندل ، جنگل ها

Apple Brandy on the Rocks By Kilian for women and men - عطر كيليان له هيور ورت و  اپل برندی ان د راکس

این عطر توسط سیدونی لانسسر در سال ۲۰۱۳ برای افتتاح بوتیک کیلیان پاریس در نیویورک ایجاد شده است. این عطر با قلب اصلی براندی اپل برمی گردد ، اما این بار مواد اضافی “ایس” نیز وجود دارد. ترکیبی از ترنج ، آناناس و هل باعث خنک شدن اصل و ایجاد جلوه ای از مدرنیته می شود. مشخصه برندی سیب آن د راکز انعقاد امضای براندی اپل است که با مخلوطی از نت های روم برای لیکور ، خزه و وانیل ایجاد شده است. پایه شامل سرو و آمبروکسان است.

الموندو
عطر ادکلن مردانه مورسک مدرن عود

بالا: ترنج ، آناناس ، هل
قلب: رم ، وانیل ، خزه
پایه: سرو ، آمبروکسان

کیلیان د لیکورز عطرهای جدید ،در بطری های شیشه ای به سبک آرت دکو عرضه می شوند. آنها در ادوپرفیوم ۵۰ میلی لیتری موجود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *