دانستنی های عطر

عطر کلن شیلد اف پروتکشن

جدید از کیلیان پاریس: عطر کلن شیلد اف پروتکشن

Kologne, Shield of protection By Kilian for women and men

عطرهای جدید

کیلیان، خانه عطر پاریسی که در سال ۲۰۰۷ توسط کیلیان هنسی، نوه بنیانگذار گروه LVMH (H در LVMH مخفف Hennessy، خانواده مشهور تولید کنیاک است) تاسیس شد، اعلام کرد که جدیدترین عطر آنها ادکلن، Shield of Protection است. ، به زودی وارد فروشگاه ها می شود. خلقت جدید به عنوان یک عطر مرکبات تازه توصیف شده است.

موسس کیلیان هنسی سال ها بود که روی ادکلن خود کار می کرد و می خواست به ریشه و معنای این سبک منحصر به فرد عطر بازگردد. شاید بسیاری از شما بدانید که اولین ادکلن در سال ۱۷۰۹ با آهنگسازی یوهان ماریا فارینا (همچنین جووانی ماریا فارینا، ژان ماریا فارینا، جان ماریا فارینا)، یک ایتالیایی که در شهر کلن آلمان زندگی می‌کرد، راه اندازی شد. او ادکلن خود را وقف شهری کرد که در سال ۱۷۰۸ به آنجا نقل مکان کرد.

Kologne Shield of protection By Kilian for women and men 1 - عطر کلن شیلد اف پروتکشن

به گفته خانه کیلیان، عطر جدید “یک رایحه کلاسیک را به مهمانی می برد. با نت های مرکباتی درخشان در سراسر کلن، Shield of protect یک طراوت است. این عطر با نت های با طراوت ماندارین سبز، پرتقال تلخ و نعناع آغاز می شود. منتهی به قلب رزماری و نرولی. رایحه خشک چوبی در اطراف چوب سدر، ترمه و یک آکورد منحصر به فرد “شیره” از نت های سبز گیاهی ساخته شده است. این عطر که به عنوان سپر محافظتی ایجاد شده است، عطری است که مانند هاله ای به اطراف خود اسپری می شود. پاکی و نشاط».

الموندو
عطر عالی مارک ژاکوبس

Kologne Shield of protection By Kilian for women and men 2 - عطر کلن شیلد اف پروتکشن

نت های عطری: چوب سدر، رزماری، ماندارین سبز

“به هر بطری عطر KILIAN توجه زیادی می شود تا آنها را به اشیاء با ارزش واقعی تبدیل کند. بطری های عطر خانواده تازه با لاک آبی متمایز کلاین تزئین شده اند و بطری آنها به دقت در هر طرف حک شده است. مانند کیلیان هنسی می‌گوید: «در عطرسازی، به همان اندازه که در مورد محافظت است، اغواکننده است.» یک صفحه فلزی نقره‌ای که نام عطر با دست روی آن حک شده است، ظرافت بیشتری به آن می‌افزاید. ” -وب سایت برند

کلن، Shield of protect به زودی برای خرید در دسترس خواهد بود، که در اسپری عطر ۵۰ میلی لیتری با قیمت ۲۵۰ دلار آمریکا ارائه می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *