دانستنی های عطر

برند ریگلر و عطر تابستانی جدیدش ویلا آمریکا ۲۲۰

برند ریگلر، رایحه تابستانی جدیدش را منتشر کرد: ویلا آمریکا ۲۲۰

عطر جدید کریگلر به نام ویلا آمریکا ۲۲۰ از ناحیه ساحلی فرانسه و ایتالیا در اطراف مدیترانه است. کمپانی بین المللی کریگلر از رایحه جدیدشان یعنی ویلا آمریکا ۲۲۰ خبر داد. این عطر خوشبو با رایحه مرکبات تازه، ادای احترامی به دارایی سارا و جرالد مورفی است که مکانی شناخته شده برای همایش ها از شهرت نویسندگان و هنرمندان محترم بود. منطقه واقع در کاپ دانتیبس بین کَن و نیس در سواحل جنوب شرقی فرانسه که قبلاً پناهگاهی از گل های وحشی، چوب های طبیعی و مواد و گیاهان دارویی باشکوه بود.

o.95180 - برند ریگلر  و عطر تابستانی جدیدش ویلا آمریکا ۲۲۰Villa America 220 Krigler for women and men

این مکان در ملک مورفی بود که شخصیت های تابناکی همچون، اسکات فیتز جرالد و همسرش زلدا برای اولین بار در اطراف مدیترانه دی لا گاروپ در نزدیکی ساحل ایسلند آشنا شدند، جایی که قبلاً کریگلر یکی از آتلیه های خود را داشت. شخصیت های تابناک دیگری مانند ارنست همینگوی و رودولفو والنتینو توسط ملک زیبای مورفی با ساحل ویا آشنا شدند. از انتشارات مطبوعاتی این برند: کاپ دانتیبس یکی از مشهورترین، منحصر به فرد ترین و برگزیده ترین نقاط جهان است و جایی است که هنر، فرهنگ، میراث، شعر، الهام بخش است و مردم همدیگر را ملاقات کرده و همچنان پابرجاست.

o.95182 - برند ریگلر  و عطر تابستانی جدیدش ویلا آمریکا ۲۲۰

نمای ساحل در آنتیبس

این عطر انعکاس بوی خوش کنار دریا، کشوری با تفاوت های اندک از نسیم ملایم اقیانوسی، گل ها و وسعت مدیترانه است. این شامل خارهایی از گیاه درمنه، گیاهان ماگنولیا، لیمو و آبزیان است.

نت ها: لیمو، گیاه درمنه ( گلی آبی)، گیاهان ماگنولیا، چوب سخت و محکم صندل سفید، کهربایی، آبزیان

 

الموندو
نت های بالایی عطر

کریگلر کمپانی عطر تاریخی است، بیش از ۱۱۶ سال سابقه کار و عطرهای بی نظیری مانند منهتان رز (۱۹۴۴) و پرومناد انگلیسی (۱۹۱۹) را تولید کرده است.

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *