دانستنی های عطر

عطر ادکلن گرلن لا پتیت روب نویر نکتار ۲۰۲۱

عطر ادکلن گرلن لا پتیت روب نویر نکتار

عطر ادکلن گرلن لا پتیت روب نویر نکتار ۲۰۲۱

عطر ادکلن گرلن لا پتیت روب نویر نکتار در ابتدای ژانویه ۲۰۲۱ به عنوان “لباس سیاه کوچک” جدید از مجموعه گرلن ظاهر می شود. ، “لباس سیاه کوچک” ، شیطنت آمیز و اغوا کننده ، نمادی از یک فشن پاریسی مدرن.

عطر ادکلن گرلن لا پتیت روب نویر نکتار، نسخه محدودی است که نت های گازدار و فضای باغ های گل رز را در پایتخت فرانسه به ارمغان می آورد. این رایحه رایحه ای- گل گلی از گل رز بلغاری و گل رز ترکی که در عسل پیچیده شده اند ، با رایحه بالایی ترنج و بادام بادام ، همه بر اساس پچولی و تونکا تهیه شده است.
روی بطری این عطر طرح لباس زنانه‌ی مشکی‌رنگی کار شده است. در پایین این لباس زیبا، نام این عطر را که با خطی خوش چاپ‌ شده، می‌توانید ببینید. مایع صورتی‌رنگ درون بطری از روی شیشه‌ی شفاف آن به‌خوبی دیده می‌شود. در بطری خیلی جذاب و هوشمندانه طراحی شده است. این در با رنگ شفاف و نوک تیزی که دارد، جلوه‌ی خوبی به طرح کلی بطری بخشیده است. روی گردن بطری، نشان گرلن را مشاهده می‌کنید.

La Petite Robe Noire Nectar Guerlain for women 1 - عطر ادکلن گرلن لا پتیت روب نویر نکتار 2021

La Petite Robe Noire Nectar Guerlain for women

عطر ادکلن گرلن لا پتیت روب نویر نکتار ۲۰۲۱

  • بالا: ترنج ، بادام زمینی بادام
  • قلب: گل بلغاری ، گل رز ترکی ، عسل
  • پایه: پاچولی ، تونکا

تصویری که توسط دوتایی هنرمند کونتزل و دگا در سال ۲۰۱۲ تصور شده است ، همچنین شمایل نمادین لا پتیت روب نویر قهرمان این کمپین جدید است. او پاشنه های خود را در پاریس که به یک باغ گل سرخ عظیم تبدیل می شود ، کلیک می کند. لا پتیت روب نویر بازیگوش و تصفیه شده شیک و جذابیت پاریسی است. عطر ادکلن گرلن لا پتیت روب نویر نکتار در حجم های ۳۰ ، ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است.

الموندو
حساسیت به عطر و درماتیت تماسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *