دانستنی های عطر

لیدی گاگا، چهره عطر جدید والنتینو Voce Viva

لیدی گاگا، چهره عطر جدید والنتینو با نام تجاری Voce Viva است. گروه والنتینو از عرضه عطر جدید خود با اسم تجاری Voce Viva خوشحال است. این عطر توسط مدیر، پیرپائولو پیکشیولی و والنتینو بیوتی ساخته شده . Voce Viva توسط والنتینو همانند یک صدا طراحی شده تا پیامی را در سراسر جهان پخش نماید و همه را دعوت نماید تا قلبها را لمس کنند و الهام‎بخش همه باشد تا با رؤیاهایشان زندگی کنند. Voce Viva با بیان ارزشهای شمولی و شخصیتی میسون والنتینو ، از یکی از محبوب‎ترین حواس بانوان تجلیل می‎کند.

Lady Gaga photo Filippo Monteforte Getty Images. From LÒreal press release. - لیدی گاگا، چهره عطر جدید والنتینو Voce Viva
والنتینو، Voce Viva و لیدی گاگا، عکس: فیلیپو مونتفورت ، از انتشارات خبری L’Òreal.

والنتینو با دعوت از همه برای بیان رویاهای خود و زندگی با آنها، خوشحال است که لیدی گاگا را به عنوان چهره عطر جدید خود معرفی کرده . به عنوان یکی از بزرگترین صداهای امروزی، لیدی گاگا تنها هنرمندی است که در یک سال موفق به دریافت جوایز اُسکار، گِرَمی، بَفتا و گلدن گلوب شده است. لیدی گاگا این جوایز را بخاطر کار عالی‎اش در فیلم یک ستاره متولد شده، دریافت کرده است.

صدای یک نسل

لیدی گاگا بیش از یک دهه، الهام بخش میلیون ها انسان در سراسر جهان بوده است. با والنتینو، خواننده بیشتر از ریشه‎های ایتالیایی خود اشتراک دارد. سمبل احترام برای شخصیت و برای همه کسانی که به دنبال پیدا کردن راه خود هستند ، لیدی گاگا همان ارزش های والنتینو را دارد.

 

لیدی گاگا می گوید: “خودت باش و عاشق شخصیتی که داری، باش و هرگز از رویاهای خودت دست نکش.”

 

Lady Gaga Voce Viva - لیدی گاگا، چهره عطر جدید والنتینو Voce Viva
لیدی گاگا، والنتینو، Voce Viva، لیدی گاگا ، عکس ماریا موراتی کونتیگو، از انتشار خبر L’Oreal.

الموندو
عطر شيد عطری چوبي از لاش

پیرپائولو پیکشیولی اظهار داشت: “لیدی گاگا مترادف با آزادی، خودآگاهی و قلب پاک است. مشارکت وی در این کار، قدرت نمادین پروژه را به بالاترین سطح می رساند. او نماد نسل است. پیام او از آزادی، اشتیاق به هنر، خودآگاهی و برابری، همان پیام جامعه والنتینوی ما است. من بسیار افتخار می کنم که او (لیدی گاگا) همراه ما است. ”
عطر Voce Viva در سپتامبر ۲۰۲۰ وارد بازار می‎شود و ما در این زمان، این کمپین را خواهیم دید. والنتینو تاکنون اطلاعات بیشتری درباره عطر و بطری آن فاش نکرده است. Fragrantica به دنبال جزئیات بیشتری است و ما به محض کسب اطلاعات بیشتر، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

مترجم: زهرا حکیم

 

141 1024x663 - لیدی گاگا، چهره عطر جدید والنتینو Voce Viva

کالکشن عطرهای زنانه الموندو

انتخاب بهترین عطر زنانه و رتبه‌بندی بهترین عطرهای زنانه پرطرفدار و ... خرید بهترین عطر و ادکلن های اورجینال و اصل زنانه ، با قیمت مناسب و معرفی پرفروش ترین عطر ها از برندهای معروف عطر، در فروشگاه عطر ادکلن الموندو

       
مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *