دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه پاکو رابان لیدی میلیون فابولوس

لیدی میلیون ، یکی از پرفروش ترین مجموعه عطرهای پاکو رابان ، نسخه ای جدید و شدید را به عنوان خلقی غنی از گل های خورشیدی و گلها دریافت می کند ، جایی که گل های سفید درخشان با پایه ای کاملاً اغوا کننده برخورد می کنند. عطر ادکلن پاکو رابان لیدی میلیون پس از عطر ادکلن پاکو رابان لیدی میلیون امپایر ، یک عطر گلهای غنی و نفسانی که با دوز ظریف کنیاک و نت های میوه ای اغوا می کند ، می رسد. “زندگی افسانه است. زمان برای درخشش! عطر زنانه جدید عطر پاکورابان لیدی میلیون فابولوس ، ملکه شب را کشف کنید. هنگامی که مهمانی برگزار می شود ، او در قدرت خود است: بسیار افسانه و لباس برای تحت تأثیر قرار دادن او.” – از صفحه رسمی پاکورابان.

Lady Million Fabulous Paco Rabanne for women 4 - عطر ادکلن زنانه پاکو رابان لیدی میلیون فابولوس

ترکیب جدید به شکوفه های گل یاس از آفرینش قبلی وفادار مانده است ، اکنون با توبرز شیری و یلانگ یلانگ خورشیدی ترکیب شده است. شادابی و پویایی از طریق نت های درخشان نارنج نارنگی و فلفل صورتی در دهانه آن فراهم می شود. گرمای اغوا کننده و لمس خامه ای ناشی از دوز دلپذیر وانیل در مسیر است که با ترکیب خزه و لوبیای دانه تونکا ترکیب شده است.

Lady Million Fabulous Paco Rabanne for women 1 - عطر ادکلن زنانه پاکو رابان لیدی میلیون فابولوس

 PACO RABANNE LADY MILLION FABULOUS

پاکورابان لیدی میلیون فابولوس

نت های برتر: نارنج نارنگی ، فلفل صورتی

نت های میانی: یاسمن ، توبروز شیری ، یلانگ یلانگ خورشیدی

نت های پایه: خزه ، لوبیای تونکا ، وانیل

Lady Million Fabulous Paco Rabanne for women 2 - عطر ادکلن زنانه پاکو رابان لیدی میلیون فابولوس

بطری همان نسخه های قبلی لیدی میلیون باقی مانده است ، این بار “لباس شب شب سیاه پر زرق و برق. حتی بیشتر افسانه ، با روحیه مهمانی که در تمام شب برق می زند. به طرز افسانه ای عجیب ، به طرز افسانه ای منحط. زمان برجسته شدن.”

الموندو
عطر کالکشن عطار فلاور ماسک نسخه 2021

پاکورابان لیدی میلیون فابولوس از طریق وب سایت رسمی پاکورابان به صورت ادکلن ادکلن ۳۰ میلی لیتر ، ۵۰ میلی لیتر و ۸۰ میلی لیتری در دسترس است.

عطر ادکلن زنانه پاکورابان لیدی میلیون فابولوس ادوپرفیوم ۸۰ میل Lady Million Fabulous Paco Rabanne

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *