دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه مورسک لیدی توبرز

عطر ادکلن زنانه مورسک لیدی توبرز توبرز (تیوب رز)

Lady Tubereuse Moresque for women

در یکی از گزارش های اکتبر ۲۰۱۹ خود از کن در جریان نمایشگاه TFWA-2019 ، ما قبلاً به دو عطر جدیدی که اعلام شد توسط مورسک در سال ۲۰۲۰ به مجموعه مخفی اضافه می شوند اشاره کردیم ، یعنی لیدی توبروز و مودرن عود. اولین نمایشگاه رسمی آنها در نمایشگاه Esxence 2020 در میلان پیش بینی می شد ، اما به دلیل به تعویق افتادن نمایشگاه به سال ۲۰۲۱ و قرنطینه در ایتالیا ، راه اندازی عطرها باید به مدت چند ماه به تعویق می افتاد. مورسک اکنون قصد دارد لیدی توبروز را در ماه می سال ۲۰۲۰ راه اندازی کند و مدرن عود در ژوئن سال ۲۰۲۰ در دسترس شرکای این برند خواهد بود.

New Perfumes By Moresque Lady Tubereuse and Modern Oud - عطر ادکلن زنانه مورسک لیدی توبرز

Lady Tubereuse Moresque for women

لیدی توبروز عطری است تند ، تحریک کننده و خواب آور ، الهام گرفته از معمایی ترین داستان زنانه در طول تاریخ. شهد شبانه و گوشتی یک گل فراموش نشدنی است. پس از غروب آفتاب شکوفا می شود و رایحه وسواسی آن در اتاق ها ساکن می شود. “ماتا هاری ، با لباس شیک ، در مهتاب می رقصد ، و حرکات عجیب و غریبی را با شهوتی حساب شده انجام می دهد. چشمان تیره او عمق پرتگاه های اقیانوس را دارد. بدن او با لطف بینهایت بین حجابهای شناور و نگاههای خجالتی موج می زند. این عشق از عشق های پنهانی و خواسته های غیرقابل اعتراف است و ما را از دور ، به سمت یک احساس شرقی مغناطیسی و مرموز ، که چشم ها به آن نمی رسند ، می کشد. حتی بعد از رفتن او باقی می ماند ، پشت سر خود ردی از رمز و راز و هوسرانی.”لیدی توبرئوس شهد شبانه و نفسانی یک گل ممنوع است ، فراموش کردن آن غیرممکن است. تعبیر نورانی و زنده توبروز ، که فقط بعد از غروب آفتاب شکوفا می شود ، زمانی که گلبرگ های مخملی و مخدر آن در اوج عرضه بویایی خود قرار دارند ، فوق العاده قابل لمس است. “

الموندو
عطر كارتير دكلريشن هات فرشر

عطر ادکلن زنانه مورسک لیدی توبرز، اولین بار در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شده است. و در خانواده عطری شرقی گلی قرار می گیرد. از اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به میوه‌جات، زنجبیل ، گل مریم اشاره کرد. عطرها با غلظت ادوپرفیوم ، در بطریهای ۷۵ میلی لیتری با قیمت ۱۳۰ یورو بسته بندی می شوند.

برند مورسک
سال عرضه ۲۰۲۰
گروه بویایی شرقی گلی
کشور مبدأ ایتالیا
مناسب برای بانوان
اسانس اولیه میوه‌جات، زنجبیل ، گل مریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *