دانستنی های عطر

عطر لانکوم رز پئونیا و جاسمین دئو فلورال

خط مجلل لانکوم برند فرانسوی دو اثر جدید گل را به گلهای رز ، گل صد تومانی و گل های یاسمن اضافه می کند که برای تأکید بر ظرافت ، طراوت و سایه های هرز از این شکوفه ها تفسیر شده است. بطری های شیشه ای ساخته های جدید با کاشی های فلزی به رنگ طلایی ، برش لیزری تزئین شده اند تا ترکیبات اصلی خلاقیت ها را نشان دهند.

” آرماند پتیتیزان بنیانگذار و عطرساز لنسر علاقه زیادی به اسانسهای اشرافی و مطلقهای متعالی داشت. تقریباً ۸۰ سال بعد ، لانکوم با میسون لانکوم ادای احترام به روح و تخصص خود را حفظ می کند و سنت برتری فرانسه را در ترکیب های سخاوتمندانه و سخاوتمندانه حفظ می کند.” همانطور که لانکوم اعلام کرد ، خط میسون لانکوم از هنر زندگی فرانسوی الهام گرفته شده است.

عطر لانکوم رز پئونیا آفرینشی تازه ، زنانه و عاشقانه از عطرساز مریپیر ژولین است که نت هایی از گل رز مطلق (گل رز) را انتخاب کرد ، گل رز آبکی ، گل های گل صد تومانی ، تمشک های هوس انگیز و رنگ صورتی تند و پر ادویه فلفل. ترکیبی از گل رز و گل صد تومانی آکوردهای زنده و منفجر کننده ای ایجاد می کند که هنوز هم با ظرافت ماسک هستند. شیرینی میوه اثر دلربائی به آفرینش می بخشد.

Rose Peonia Lancome for women 2 - عطر لانکوم رز پئونیا و جاسمین دئو فلورال

عطر لانکوم رز پئونیا

LANCÔME ROSE PEONIA

نخستین بار در سال ۲۰۲۱ روانه بازار شد به عنوان عطری زنانه و بسیار جذاب و شیک معرفی شده است . و در دسته عطر های رایحه های گلی قرار می گیرد. از ترکیبات بکار برده شده در این عطر می توان به رز ، گل صدتومانی، آب اشاره کرد.

الموندو
عطر جرجیو آرمانی پرایو چایپر پانتلریا

اسانس اولیه : رز گل صدتومانی آب
نت ها: گل رز داماسکنا ، گل صد تومانی ، گلاب آبکی ، تمشک ، فلفل صورتی

عطر لانکوم رز پئونیا از طریق وب سایت رسمی لانکوم به صورت ادوپرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری با قیمت ۱۶۲ پوند در دسترس است.

Rose Peonia Lancome for women 3 - عطر لانکوم رز پئونیا و جاسمین دئو فلورال

عطر لانکوم جاسمین دئو فلورال

جاسمین دئو فلورال همچنین به عنوان عطری گلی ایجاد شده است که از یاسمن بهره می برد و داستان گلها را به جهتی کاملاً متفاوت هدایت می کند. اگرچه به اندازه گل رز پونیا تازه است ، اما یاسمن نت ها را با گل های چای هماهنگ می کند که یک اثر گیاهی و تفاوت های ظریف و تیز ادویه ای را ایجاد می کند. نت های اصلی گل یاس کاملا گراندوفلوروم و یاس معدنی با چای یاس ترکیب می شوند. آب میوه ها از هلو سفید و از شیرینی میوه ای جزئی شکوفه های آلو حاصل می شود. یک اثر مرکباتی و گیاهی تازه توسط چای ترنج پیشنهاد می شود ، که به طرز پیچیده ای ترکیب را افزایش می دهد.

LANCÔME JASMIN D’EAU
عطر جاسمین دئو فلورال

نت ها: یاس، گل گاردنیل مطلق ، یاس معدنی ، چای یاسمن ، هلو سفید ، شکوفه آلو ، چای ترنج

عطر جاسمین دئو فلورال از طریق وب سایت رسمی لانکوم به صورت ادوپرفیوم ۱۰۰ میلی لیتر با قیمت ۱۶۲ پوند در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *