دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه لورا بیاجیوتی

استفاده از عطرها در دهه ۱۹۹۰ و آگاهی از رایحه های آبزی و ازن به همان اندازه تماشای نماهنگ های MTV ، دیدن هرگز “تنها در خانه” ، “تایتانیک” و “زن زیبا” ، اطلاع نداشتن از جنگ در یوگسلاوی و یا نبودن آن غیرممکن بود. شنیده شده در مورد ترمیناتور است. این دهه شروع اینترنت ، زمان پیجی ها و اولین تلفن های همراه آجر مانند و سی دی بود. عطرهای آبی یا همان عطرهای هندوانه ای که در آن زمان نامیده می شدند ، شیک ترین و مرسوم ترین مواد معطر بودند. یادداشت های هندوانه ، خربزه ، فریزیا ، سیکلامن ، سوسن در دهه ۹۰ به اندازه عود و کارامل محبوب بودند.

Laura Laura Biagiotti for women 3 - عطر ادکلن زنانه لورا بیاجیوتی

Laura Laura Biagiotti for women

البته بارزترین و مشهورترین نمونه های رایحه های آبزی دهه ۹۰ ، عطر ایسه میاکه لئو د ایسه پورهوم ، عطر ادکلن عطر کنزو لئو پار زنانه ، عطر کالوین کلین اسکیپ زنانه ، عطر کاچارل ادن ( کاشارل ) بودند. اما قهرمانان دیگری نیز وجود داشتند ، کمی کمتر محبوب ، درخشان و مشهور ، مانند عطر نرم و عاشقانه لورا از مارک ایتالیایی عطر ادکلن لورا بیاجیوتی- رایحه ای دخترانه آرام و مغناطیسی ، به عنوان اولین عطر “بزرگسالان” برای نوجوانان ارائه می دهد. این یک ترکیب گل و میوه ای است که آغازی تازه و مرطوب دارد و با یک سیلاژ چوبی کهربای گرم ، پودری نرم می شود – خود معصومیت ، که در ترکیب زیبا و لطیف آن فلیپو تجسم یافته است.

Laura Laura Biagiotti for women 2 - عطر ادکلن زنانه لورا بیاجیوتی

Laura Laura Biagiotti for women

من فکر کردم که این عطر مدت ها پیش از تولید خارج شده و آماده است تا در یک ستون “پرنعمت” در مورد آن بنویسد – اما نه ، لورا هنوز در قفسه ها است! لورا با حفظ لطافت ، عاشقانه بودن و سهولت در حرکت خود موفق شد “سه” لورای جذاب ، جوان و مدرنتر “مادر” شود. دختر نوجوان ابدی با لبخندی شیرین که پس از این همه سال هنوز عاشق آن هستیم … برای همیشه.

الموندو
طراحی جدید برای ادکلن ديور هوم

Laura Laura Biagiotti for women

عطر ادکلن زنانه لورا بیاجیوتی

“لورایس عطری است برای زنانگی کلاسیک ؛ عطری است که من دوست دارم آن را عطر روح بنامم. این شفافیت به اندازه پنج گانه افکار پنهانی است.” – لورا بیاجیوتی. “زیبایی ، عواطف ، رویاها. لورا عطر جوانی است به اندازه یک شاهکار آبرنگ تداعی کننده و لطیف است. عطر و بوی مدرن رمانتیسم ، عطرهایی را که هر روز تجربه می شوند و مزه می دهند بیدار می کند.”

علاوه بر ایجاد دسته جداگانه ای از رایحه های آبزی ، کالون و سایر مواد آبزی امکان بروزرسانی بسیاری از خانواده های معروف رایحه را برای ایجاد نسخه های تازه و مطبوع فراهم کرده است – حتی می توان گفت برای جوان سازی آنها. فوگر ، چوبی ، گل ، میوه ای ؛ عطرهای همه خانواده ها تازه و جوانتر ساخته شدند.و از این منظر جوان سازی ، لورا-۱۹۹۴ مرا به یاد عطر لانکوم ترزور -۱۹۹۰ انداخت که دختر خود را به روشی جادویی پیدا کرد. آکورد معروف شیرین و پودری  عطر هوگو من صوفیا گروزمن برای عطر لانکوم ترزور (ترسر) با افزودن نت های آبی و مرطوب گل-آلدئید در ابتدا عاشقانه تر و سبک تر شد و یک نت هلو کرمی را در قلب خود حفظ کرد و یک پایه نرم و گرم را با لمس حفظ کرد. لوازم آرایشی گران قیمت بعداً همین ایده توسط عطر باربری بادی و رایحه های دیگر ادامه یافت و توسعه یافت ، اما لورا دنج و عاشقانه قبلاً به نوعی روح عزیز تبدیل شده بود. توصیف آن مثل این است که درباره یک عزیز یا بسیار نزدیک صحبت کنید: بهترین دوست ، یک خواهر محبوب ، یک خواهرزاده جوان.

Laura Laura Biagiotti for women 1 - عطر ادکلن زنانه لورا بیاجیوتی

Laura Laura Biagiotti for women

متأسفانه ، لورا در انبار نگهداری خوبی ندارد. پس از چند سال ، رایحه اولیه مرکبات و گلهای مرطوب گل (فریزیا ، سیکلامن) با تلخی گردو (یک داستان رایج با رایحه های دهه ۹۰) به رایحه ای تلخ و یادآور پاک کننده لاک ناخن تبدیل می شود سیلی ظریف و دلتنگی برای گذشته جوان او ، این پنج دقیقه زشت را می توان تحمل کرد ، اما شما همچنین می توانید به راحتی یک مورد جدید بخرید.

الموندو
آیا عطرها بر خلق و خوی ما تأثیر می گذارد؟

Laura Laura Biagiotti for women

عطر ادکلن زنانه لورا بیاجیوتی

و یک چیز دیگه از زمانی که من برای اولین بار سه گانه حلقه حلقه توسط پیتر جکسون را دیدم ، مطمئن هستم که شیشه گالادریل جوان همیشه از بطری لورا گرفته شده است. اگرچه ، البته ، این یک شکل ابدی است که از زمان استادان باستان در سوریه وجود داشته است ، مصر و روم تصمیم گرفتند ظرفی برای روغن های عطر از آلاباستر یا شیشه بسازند.

نت های بالایی: هندوانه ، هلو ، لیچی ، نت های سبز ، آلو ، برگاموت و گل چوب؛

نت های میانی: فرزیا ، گل زنبق دره، گو‌ن‌سار (سیکلامن) ، گل بنفشه ، گل ارکید ، گل رز ، و گل یاسمن ؛

نت های پایه: مشک ، وانیل ، چوب صندل ، سرو ، عنبر و وتیور.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *