دانستنی های عطر

عطر لاوندلوس آپریل آروماتیکس

طرفداران خانه عطر طبیعی آپریل آروماتیکس از آلمان ممکن است با دیدن پرچم مشخصه نام تجاری که نام لاواندلوس را نشان می دهد ، متوجه چیزی آشنا شوند و درست می گویند: لاواندلوس از دسامبر ۲۰۱۹ خلق اولیه ای بود که در مجموعه محدود گورمند کالکشن به بازار عرضه شد.عشق بنیانگذار و عطرساز آپریل آروماتیکس ،تانجا به ارزش گل باعث شد که او تصمیم بگیرد که رایحه را به خط ممتد خود ادو پرفیوم اضافه کند. او از سفر تابستانی به جنوب فرانسه الهام گرفت تا لاواندلوس را خلق کند ، جایی بسیار پر جنب و جوش ، رنگی با صدها لکه بنفش.

Lavandeluce April Aromatics for women and men 2 - عطر لاوندلوس آپریل آروماتیکس

قدم زدن در میان مزارع اسطوخودوس با بوی مست کننده و تعداد زیادی بازدید کننده ؛ زنبورهایی که آهنگ آنها شاد است ، و آنها از نوشیدن گلهای بنفش کمی نگران هستند. نور در مزارع جریان دارد ، و ما به همان اندازه احساس خوشبختی و آرامش می کنیم. زدن این اکسیر عطر خاطرات خوشی را به ارمغان می آورد تابستان در پروونس. “

Lavandeluce April Aromatics for women and men 1 - عطر لاوندلوس آپریل آروماتیکس

این عطر ، دقیقاً مانند سایر محصولات آپریل آروماتیکس ، یک عطر طبیعی است که از یک رویکرد جامع پیروی می کند. این مواد از منابع خالص و طبیعی تهیه شده اند و هر رایحه ای با مواد معطر و جداگانه از سنگهای نیمه قیمتی که انرژی و هماهنگی دارند ، تزریق می شود. این برند در وب سایت خود بیان می کند: “عطرهای ما بی نظیر و دست ساز و با عشق و مراقبت هستند. ما متعهد هستیم که از بالاترین کیفیت اسانس طبیعی موجود در طبیعت استفاده کنیم.”

الموندو
عطر زنانه تام فورد ویولت بلوند

عطر لاوندلوس آپریل آروماتیکس

April Aromatics Lavandeluce

این عطرها مخلوطی از اسانس های گیاهی است که در روغن جوجوبای ارگانیک برای عطرهای رول یا روح انگور ارگانیک برای ادو پرفیوم تهیه شده اند. اسانس هایی که برای لاواندلوس استفاده شده عبارتند از: اسطوخودوس پرووانس ، لاواندین ، اسطوخودوس مطلق ، گل اسطوخودوس ، هیدروسول ، عسل ، یون ، کاردامون ، وانیل ، وتیور و لوبیای تنکا.

تانجا اضافه می کند که ” به هیچ زنبور عسلی صدمه ای نزده و از عسل واقعی در این عطر استفاده نشده است.”

“هر عطر به خودی خود یک سفر است. انرژی و قصدی که برای ایجاد آن به وجود می آید برای ما یک دسته گل زیبا است.”
تانجا بوچنیگ.

لاواندلوس از طریق وب سایت آروماتیک آپریل در ادوپرفیوم ۳۰ میلی لیتر با قیمت ۱۴۹ یورو عرضه می شود. این عطر اخیراً به پیشنهاد لاکی سنت نیز اضافه شده است ، جایی که به قیمت ۱۷۰ دلار فروخته می شود. لاکی سنت نیز نمونه های ۰.۷ میلی لیتری را به فروش می رساند که قیمت آن ۸ دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *