دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن زنانه و مردانه ریچول له اکلت

معرفی عطر ادکلن زنانه و مردانه ریچول له اکلت

شرکت لوازم آرایشی ، رایحه های خانگی و عطرهای برند ریچول هلندی ، که در سال ۲۰۰۰ توسط ریموند کلوسترمن تاسیس شد ، مجموعه ای لوکس از محصولات با کیفیت بالا ، از مراقبت از بدن و صورت گرفته تا شمع های معطر ، لباس ، عطر ، آرایش و چای را ارائه می دهد. مجموعه های مختلف آیین ها طی سال ها الهام گرفته از سنت های شرقی ، به عنوان مثال سنت آیینی ایرانی یلدا ، مفهوم چینی باستان از جینگ ، یا افسانه ژاپنی تسورو

یکی از مجموعه های عطر ریچول هلندی، اورینتال اسنس نام دارد و این خط در اکتبر سال ۲۰۲۰ با عطر جدید له اکلت گسترش یافت؛ رایحه تک جنسیتی با نرولی ، میموسا و چوب صندل.

LEclat Rituals for women men 1 - معرفی عطر ادکلن زنانه و مردانه ریچول له اکلت

مجموعه اورینتال اسنس، حول خاطرات سفر به مشرق زمین می چرخد ، جایی که عطاری های این خط یک جعبه گنج معطر از ادویه ها و مواد تشکیل دهنده منحصر به فرد را برای ساخت یک مجموعه سفارشی از ادوپرفیوم کشف کردند.

 “عشایر در مجموعه ادوپرفیوم ماریچول له اکلت ر ا صدا می زند . عطر یک جنسیت له اکلت در امتداد نت های مختلفی از یک جهان معطر سفر می کند ، رد پایی با عطر و بویی منحصر به فرد را پشت سر می گذارد که گریزان و همچنین جذاب است. زیر لایه های صاف نرولی و غنی شده با نت های چوب صندل ، می توان لایه های آن را لایه لایه یا به صورت خودکار استفاده کرد تا یک دسته گل شخصی و سفارشی ایجاد کند. ” – وب سایت مارک.

الموندو
عطر ادکلن مورسک دیوینیا مارچسا

LEclat Rituals for women men - معرفی عطر ادکلن زنانه و مردانه ریچول له اکلت

عطر ادکلن زنانه و مردانه ریچول له اکلت

مارک در مورد نت اصلی این عطر جدید موارد زیر را بیان می کند:

NEROLI - معرفی عطر ادکلن زنانه و مردانه ریچول له اکلت

نرولی

نرولی” نام اسانس تقویت کننده و تحریک کننده ای است که از گلهای معطر درخت پرتقال تلخ تقطیر می شود. عطر گلهای تازه ، لطیف و شیرین دارای اثر نشاط آور و انرژی بخشی است. “

MIMOSA - معرفی عطر ادکلن زنانه و مردانه ریچول له اکلتشکوفه نارنج میموسا

میموسا ، که به عنوان نماد بهار نیز شناخته می شود ، دارای رایحه ای گل و سبز ، با نت های پودری و عسلی است. گل میموسا عمدتا در مراکش ، مصر ، هند و جنوب فرانسه کشت می شود.”

پرچم و جعبه عطر ادکلن زنانه و مردانه ریچول له اکلت

رایحه ابتکاری را می توان با هر عطر ریچول لایه لایه یا به تنهایی استفاده کرد. عطر له اکلت ریچول، در حجم ۱۵ میلی لیتر ادوپرفیوم با قیمت ۱۸.۵۰ دلار آمریکا / ۱۴.۵۰ یورو و حجم ۵۰ میلی لیتری ادوپرفیوم با قیمت ۵۳.۰۰ دلار / ۴۲.۵۰ یورو ارائه می شود. از طریق وب سایت ریچول و همچنین فروشگاه های ریچول موجود است.

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *