دانستنی های عطر

عطر مردانه مون بلان لجند رد

عطر مردانه مون بلان لجند رد

Legend Red Montblanc for men

توسط ادی بلیقی

Legend Red جدید Montblanc دنباله‌ای طراوت‌بخش، نشاط‌آور، و دنباله‌ای برای Ferce-copying original Legend است. ارتباط بین این دو طرف واضح است، و طیف کامل ژنتیکی معروف ترین رایحه ابرکرومبی (به ویژه هسته صاف آمبروکسان-صنوبر مریم گلی) را حفظ می کند، اما تزئینات مرکباتی درخشان، پر جنب و جوش و گیاهی را در بالای آن قرار می دهد.

گریپ فروت واقعاً در این یکی آواز می خواند، با شور و شوری و سروصدا مشابه ادکلن گریپ فروت Jo Malone London، Creed’s Citrus Bigarrade یا Dior’s Eau Sauvage Cologne. در ارتباط با پرتقال خونی، رسیده و آبدار بودن دلپذیری وجود دارد که بین چوب‌ها و گیاهان زیر تراوش می‌کند و آنها را در رنگ‌های نئونی پوست مرکبات با فیلتری بیش از حد اشباع – عمیق، شدید و آغشته به قدرت گیاه‌شناسی آغشته می‌کند. این ترکیب شیرین و ترش از پرتقال شاداب و گریپ فروت چروکیده به اعماق دنباله و درخشش عطر گسترش می یابد و به طرز دلپذیری برای چهار تا شش ساعت ماندگاری دارد.

رایحه ای متشکل از دو نیمه، هماهنگی مکمل با زیپ و درخشندگی بالا، عطری با بافت جیر متضاد و مریم گلی اثیری است که با مه افسانه ای فیرس از “چوب نمکی” انتزاعی خارق العاده، نت های صنوبر حباب اقیانوسی دنج ارتباط برقرار می کند. از بوسه روی پوست داغ به عبارت ساده‌تر و کمتر گل‌دار، بخش‌های میانی و پایه، کپی‌های Legend هستند که به نمای اسیدی‌تر ترجمه شده‌اند که با حس درخشندگی و درخشندگی منشوری جوان‌سازی می‌شود، اما دارای پادزهر به شکل خنک‌کننده، مشک نرم و گیاهان گلدار است.

الموندو
عطر زنانه كوانر اين بلو

Legend Red Montblanc for men 1 - عطر مردانه مون بلان لجند رد

عطر مردانه مون بلان لجند رد

Legend Red Montblanc for men

به عنوان عطری مردانه و بسیار جذاب و شیک معرفی شده است . از ترکیبات بکار برده شده در این عطر می توان به گریپ فروت ، هل ، پرتقال خونی ، سدر ، سالویا اسکلاریا، دانه سرو کوهی ، دانه تونکا ، سدر ، چوب ماهون اشاره کرد.

برند مون بلان
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای آقایان
اسانس اولیه گریپ فروت ، هل ، پرتقال خونی
اسانس میانی سدر ، سالویا اسکلاریا، دانه سرو کوهی
اسانس پایه دانه تونکا ، سدر ، چوب ماهون

در مجموع، چیز جدیدی نیست، اما بوی بسیار خوبی دارد، و برای ورزشگاه، اداره یا یک روز معمولی به خوبی کار می کند. لجند رد دارای ویژگی های تقویت کننده اسپا مانند یک ژل دوش لوکس در کنار خوش بینی هر زمان ادکلن های تابستانی است. یک انتقاد احتمالی این است که یک روند توسعه کمی تنبل را نشان می دهد، گویی یک توافقنامه مرکبات از قبل موجود در بالای Legend قرار گرفته و مهر و موم شده، امضا شده و ظرف یک روز تحویل داده شده است.

با این حال، کار می کند. اگر عاشق Legend هستید، Legend Red را دوست خواهید داشت و می توانید با خرید کورکورانه احساس راحتی کنید. اگر از کنایه Abercrombie Legend لذت نمی بردید، هرگز نمی توانید با Red آن را از ذهن خود خارج کنید. قدرت ماندگار شما را در بیشتر ساعات روز می بیند و با آمبروکسان فلفل شده با نقطه هایی از گریپ فروت رنده شده و چوب خشک شده با آمبروکسان به پایان می رسد. اصلا بد نیست

الموندو
جولیت هز ا گام مگنولیا بلیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *