دانستنی های عطر

عطر مردانه ایو سن لورن وای ادو پرفیوم

ایو سن لورن، با چهره ای جدید مورد استقبال قرار گرفته است: ستاره پاپ و راک آمریکایی ، لنی کراویتز. از قبل دخترش زو، به عنوان سفیر برند و چهره ، عطر ادکلن ایو سن لورن بلک اپیوم، شناخته شده است و حالا لنی کمپین رایحه مردانه وای ادو پرفیوم ، را زینت می دهد.

ادکلن ایو سن لورن وای ادو پرفیوم ،که توسط استاد عطر زنانه دومینیک روپیون ساخته شده است ، به نمایندگی از تی شرت سفید و ژاکت مشکی ایو سن لوران، ساخته شده است.

لنی کراویتز ، ۵۶ ساله ، سبک شخصی او واقعاً متناسب با نام تجاری ایو سن لوران است ، گفت: “من همیشه طرفدار ایو سن لورن بوده ام. از کارهای او ، زیبایی شناسی ، سبک زندگی ، جسارت … او فوق العاده بود.

مردی که ایو سن لوران زیبایی می خواهد ارائه دهد به عنوان یک رویاپرداز تصور می شود که از خطر نمی ترسد. چه کسی آزمایش می کند و چه کسی یک خلاق است بدون اینکه هرگز متوقف شود و بپرسد “چرا نه؟”

YVES SAINT LAURENT Y Eau de Parfum 2 - عطر مردانه ایو سن لورن وای ادو پرفیوم

استفان بیزی ، مدیر کل بین المللی YSL Beauté در L’Oréal ، در مورد کراویتز گفت: “این واقعاً بخشی از DNA Y است.” چرا؟ “سوالی است که شما همیشه تعجب می کنید. هدف در زندگی؟

تصویربرداری این کمپین جدید توسط دیوید سیمز انجام شده و تبلیغات فیلم توسط آنتون کوربجین انجام شده است. موسیقی این آلبوم تبلیغاتی است که در سال ۱۹۹۳ ساخته لنی کراویتس “Are You Gonna Go My Way” هستید.

ایوسن لورن وای ادو پرفیوم

بوهای پیچیده ای از ترنج، زنجبیل، و سالویا که با ترکیب سیب، تند و تیز تر می گردد. بواسطه ی محتوای اصلی آن ، برگرفته از سرزندگی گیاه بومی” وتیور “، حس قدرت منحصر بفرد مردانه ای را مجسم می نماید.
از آنجاییکه که نسخه ادو تویلت این محصول به یک چشم انداز نوآورانه تبدیل شده بود، اما “وای ادو پرفیوم” یک فصل جدید از این داستان است.
این عطر برای مردان و بجهت دستیابی به رویاهای آنها طراحی شده بود و رویاها را به نتیجه می رساند.
اسانس اولیه : ترنج , زنجبیل , سیب
اسانس میانی : شمعدانی , سالویا , دانه سرو کوهی
اسانس پایه : دانه تونکا , خس خس , صمغ کندر , سدر , چوب عنبر

الموندو
عطر جوسی کوچر ویوا لا جویسی له بابلی

 

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *