دانستنی های عطر

عطر زنانه بلومارین لت یو لاو می

اقدامات واقعی در خانه شخصیت اصلی داستان (جنیفر بیانچی) و در میزهای یک بار انجام می شود که داستان با بوسیدن دوست پسر خود (الساندرو فلا) به پایان می رسد. برای بخش خیال پردازی ، ما به سینمای معتبر می رویم که همیشه بوسه را به عنوان برجسته ترین روایت جشن گرفته است. از این رو ایده بازسازی کمان تایتانیک ، خانه ای باستانی در ورونا و سقف مولن روژ ایجاد شد. لباس ، آرایش و آرایش و طراحی صحنه با دقت و جزئیات دقیق تهیه شده اند.

کمپین بصری

در حالی که یقه کت دوست پسر خود را در دست گرفته بود ، فردریکو مارتینز با خیره شدن مستقیم به دوربین ، تصویری خشن ایجاد کرد. جنیفر لبخند بسیار معمایی دارد و به نظر می رسد می گوید: “من تصمیم گرفتم که تو بتوانی من را دوست داشته باشی.” مرد در حالی که پشتش به عکاس است ، در حالی که سه چهارم ژست گرفته ، از روی شانه هایش به دوربین نگاه می کند. نور ملایم و طلایی دیوار ساختمان در منطقه بررا را که کمی در پشت زن و شوهر متمرکز شده است ، نوازش می کند. لباس چاپ پلنگی او کاملاً لباسهای بور طلایی و آرایش تقریباً نامحسوس او را برجسته می کند. در گوشه سمت راست بطری و عبارت بلومارین لت یو لاو می وجود دارد. در نسخه نزدیک برای تبلیغات یک صفحه ، کمال تضاد نور و تاریکی بین کت آبی تیره و لباسی از نوعی پارچه ابریشمی او حتی بیشتر شده است. بلومارین لت یو لاو می بصورت ادو پرفیوم ۳۰ میلی لیتر ، ادوپرفیوم ۵۰ میلی لیتر و ادوپرفیوم ۱۰۰ میلی لیتر از اول مارس ۲۰۲۰ در دسترس است همانطور که از آنجلینی بیوتی مطلع شده ایم.

Let You Love Me Blumarine for women 2 - عطر زنانه بلومارين لت يو لاو می

Let You Love Me Blumarine for women

Blumarine Let You Love Me Eau de Parfum

عطر زنانه بلومارین لت یو لاو می

روند رایحه های معطر اسطوخودوس بسیار عظیم است! امسال تحت مجوز آنجلینی بیوتی ، برند مد ایتالیایی بلومارین عطری جذاب را به عنوان تلفیقی معطر و شرقی از موادی که برای خانمها در نظر گرفته شده است معرفی می کند، جایی که اسطوخودوس با یک هسته گل سفید و وجوه شرقی ، چرمی ، چوبی و نرم ترکیب شده است. پر از تفاوت های ظریف ، با لمس مردانه شمعدانی و پچولی خشن ، نوید جدیدترین آفرینش جدید را می دهد. این ترکیب توسط عطاری های ورونیک نیبرگ و ویولین کولاس امضا شد.

الموندو
عطر مشترک آکوا دی پارما زعفرانو

همانطور که این برند اعلام کرد: “بوی جسارت و نفسانیت ، عزم راسخ و زنانگی و قدرت شکست ناپذیری یک زن پرشور را می گیرد که مرد رویایی خود را می بوسد و به او می گوید:” من اجازه می دهم تو مرا دوست داشته باشی. عطر جدید بلومارین نام خود را از آهنگ معروف Rita Ora گرفته است ، که در آن او کسی است که عشق را رهبری می کند. به هر حال ، این دقیقاً همان چیزی است که در جامعه مدرن اتفاق می افتد ، جایی که قوانین خواستگاری به شدت تغییر کرده است. ، روانشناسان معتقدند که اکثریت قریب به اتفاق مردان بین ۲۵ تا ۴۰ سال فقط در صورت وجود اطمینان (۹۹٪) پاسخ مثبت ، ابتکار عمل را با یک زن انجام می دهند. از طرف دیگر ، زنان جوان ، حتی اگر خیال پردازان عاشقانه ، متعهدتر و دارای اعتماد به نفس بیشتری هستند: آنها هیچ وقتی را برای درگیری های عاشقانه به سبک قدیمی که مردان شکارچی بودند و زنان طعمه های باشکوه آنها ،تلف نمی کنند. این ایده ای است که در مورد تزئین لت یو لاو می با نقوش حیوانی وجود دارد بخشی از میراث مد بلومارین. چاپ پلنگ خالدار روی روبان نوعی پارچه ابریشمی تزئین بطری ، روی بسته بندی و روی لباسی که جنیفر بیانچی ، شخصیت اصلی کمپین تبلیغاتی پوشیده است ، یک مرجع دقیق است وبه همان اندازه پیچیده و طبیعی است. “

Let You Love Me Blumarine for women 3 - عطر زنانه بلومارين لت يو لاو می

Let You Love Me Blumarine for women

این عطر از خانواده بویایی معطرهای شرقی است. این یک احساس جدید ظریف و زیبا را نشان می دهد ، مانند گربه سانان گریزان که ناگهان نزدیک می شوند و اجازه می دهند را نوازش شوند. نت های مغناطیسی و فریبنده اولیه (فلفل سیاه خالص جنگلی،لاواندر،اسنس، ، اکورد ، یلانگ یلانگ-اسنشال اویل) راه را برای درک بسیار عالی نت های قلب (روغن ضروری گیاه بوربن ، توافق نامه شکوفه نارنجی ، موگان) باز می کند وحس بویایی در نت های پایه (روغن اساسی پاتچولی ، لورنوکس وانیلا اکورد تی) کامل می شود.

الموندو
عطر ادکلن زنانه بتی بارکلی پیور سان

نت های برتر: فلفل سیاه خالص جنگل ،
آکورد اسطوخودوس ، روغن ضروری یلانگ یلانگ
نت های میانی: اسانس شمعدانی بوربن ،
شکوفه پرتقال ، مولکول موگان
نت های پایه: اسانس پاچولی ،
لورنوکس ، آکورد وانیل
مولکول های ویژه

۱) لورنوکس یک مولکول معطر است که در آزمایشگاه های تحقیق و توسعه Mane’s در سال ۲۰۰۹ فرموله شده است. فقط عطاری های خانه مد می توانند از آن استفاده کنند. دارای وجوه چوبی کهربا و چرمی است.
۲) موگان تی ام مولکولی بویایی هستند که برای تشدید قدرت گلهای سفید و افزودن رنگ های گل رز به یاس فرموله شده است. دارای وجوه سبز- گلی و وربنا است.
۳) جانگل اسنس ام یک فن آوری انقلابی و سازگار با محیط زیست مولکول های بویایی است.

بطری و جعبه عطر زنانه بلومارین لت یو لاو می

این گل مانند یک آمفورا در شیشه های سفید براق گرانبها است و دارای یک کمان از نوعی پارچه ابریشمی چاپی حیوانی در اطراف نوار فلزی گردن آن ،از فلز با رنگ طلایی مانند پایه و داخل کلاه است. این کلاه یک مکعب زامک سیاه براق است که در قسمت بالای آن آرم بلومارین حک شده است. جلوه چشم انداز ایجاد شده توسط مکعب در بالای بطری گرد کاملاً زیبا است و سنت و نوآوری را در هم می آمیزد. کتیبه بلومارین به نام لت یو لاو می به رنگ مشکی در جلوی بطری چاپ شده است.

این بطری در یک جعبه مستطیل شکل ساخته شده از مقوای براق با نقش حیوانات در زمینه بژ برهنه ساخته شده است. چاپ لکه دار پلنگ غیرقابل توصیف در رنگ های کلاسیک فندقی و قهوه ای تیره است. آرم طلای برجسته بالای جعبه را تزئین می کند ، در حالی که کتیبه بلومارین لت یو لاو می در مرکز مربع سفید برجسته به رنگ سیاه است.

درباره کمپین تبلیغاتی

کل مبارزات برای راه اندازی عطر جدید بلومارین با بوسه ، یک نماد جهانی و ابدی عشق است. این بوسه ای عمیق و پرشور ، پر از وعده و آرزو است. زن ، یک قهرمان رمانتیک دوران ما ، می خواهد بوسیده شود: بهتر از آن ، او این را می طلبد. این کمپین در میلان ، در منطقه بررا برای صحنه های بیرون و بقیه در استودیو فیلمبرداری شد. این تولید فوق العاده نیاز به ایجاد شش مجموعه مختلف داشت. داستان بین دنیای ر ویایی و واقعیت پیش می رود ، و فلاش بک های مداومی که با ویرایش ماهرانه تقویت می شوند.

الموندو
بررسی و طالع بینی عطر های لورا بوزتی توناتو
مناسب برای بانوان
غلظت ادو پرفیوم
ساختار رایحه ادویه‌ای . چوبی . اسطوخودوس . گل زرد . تند . معطر . شیرین . گلی . بالزامیک . نعناع هندی
گروه بویایی شرقی
طبع گرم
نت آغازین فلفل سیاه . اسطوخودوس . یلانگ یلانگ
نت میانی موگان . شکوفه پرتقال . گل شمعدانی
نت پایه نعناع هندی . وانیل . لورنوکس
عطرساز ورونیک نیبرگ و ویولین کالاس
سال عرضه ۲۰۲۰
مبدا برند ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *