دانستنی های عطر

عطر دولچه گابانا لایت بلو پور هوم ایتالین لاو

عطر دولچه گابانا لایت بلو پور هوم ایتالین لاو

Light Blue pour Homme Italian Love Dolce&Gabbana for men

توسط ادی بلیقی

رایحه‌های Light Blue Pour Homme یکی از DNAهای تجاری مورد علاقه من را در قفسه‌ها دارند. برگرفته از ترکیب آبزی-خربزه-سیب در حال تغییر صنعت که اصالت های مردانه و زنانه هر دو به اشتراک گذاشته شده است، چرخش درخشان، زرق و برق دار و تازه از دریا که به طرز ماهرانه ای در شکل، بافت، و تن از پهلو به پهلوی دیگر تغییر می کند. همیشه هر بار که یک محصول جدید منتشر می شود، لبخندی آسان روی صورتم می آورد.

Light Blue Pour Homme Italian Love بسیار شبیه به Light Blue Pour Homme Forever سال گذشته است. هر دو بر اساس گریپ فروت، تفاوت ها ظریف هستند. فقط کلکسیونرها دلیلی برای هجوم به هر تکرار از مرکبات برنزه شده آبی روشن دارند. اما برای کارشناس مرکبات، لذت بردن از دیالکتیک‌های دقیق باز کردن بسته‌بندی و نقطه تفاوت بازی نسبت‌ها، دولچه و گابانا در مجموعه امضای خود موفقیت‌های زیادی را فراهم می‌کند.

Light Blue pour Homme Italian Love DolceGabbana for men 2 - عطر دولچه گابانا لایت بلو پور هوم ایتالین لاو

در حالی که آبی روشن Pour Homme Forever بال‌های خود را روی کل پهنای باند هاله گریپ فروت (ترش، گیاهی، آبدار، شیرین، شور، گل‌دار) باز می‌کند، ایتالیایی لاو توجه خود را بر هجوم میوه‌ها و باغ‌های گیاهی با پس‌زمینه‌ای از ترش بودن متمرکز می‌کند. از بین تمام ادکلن‌های موجود برای مقایسه، یکی از برجسته‌ترین ادکلن‌های من به عنوان مناسب‌ترین نقطه مرجع، Citrus Paradisi از چک و اسپیک است که به سختی می‌توان آن را پیدا کرد. با داشتن همان نشاط مرکباتی که در اطراف سبزی های تلخ اما گرم و فلفلی شکل گرفته است (در مثال انگلیسی، از گشنیز و خزه بلوط، و در ایتالیایی با برگ بنفشه و اوزونیک)، شدت آشپزخانه ایتالیایی را احساس می کنید (آیا بوی رزماری، مریم گلی به مشام می رسد. ، ریحان، برگ گوجه فرنگی، یا فقط فانتوم های آنها؟) در کنار موج مرطوب آب استخر که کاملاً با مفاهیم هر دو رایحه مطابقت دارد.

الموندو
عطر ادکلن زنانه پارفومز د مارلی دلینا لا رزی

عطر دولچه گابانا لایت بلو پور هوم ایتالین لاو در سال ۲۰۲۲ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد . خرید عطر اصل لایت بلو پور هوم ایتالین لاو با رایحه ی خنک برای استفاده در بهار ، پاییز و زمستان پیشنهاد می شود .

این ادکلن مردانه ۱۰۰ میل حجم دارد و غلظت آن ادوتویلت می باشد .

Light Blue pour Homme Italian Love DolceGabbana for men 1 - عطر دولچه گابانا لایت بلو پور هوم ایتالین لاو

خرید ادکلن لایت بلو پور هوم ایتالین لاو

ادکلن لایت بلو پور هوم ایتالین لاو عطری مردانه ، سبز و معطر است.

نت های ابتدایی گریپ فروت و ترنج سیسیلی هستند.

نت های میانی شامل نت های ازونیک، نت های سبز و برگ بنفشه می شود.

 نت های پایه ترکیبی از نت های نعناع هندی، مشک، وتیور و چوب گایاک می باشد . 

این بطری همان شکل منحصر به فرد عطر کلاسیک Light Blue pour homme را دارد، اما اکنون سایه شدیدتری از رنگ آبی را به عنوان بازتابی از دریای نیلگون اطراف کاپری نشان می دهد.ورژن مردانه و زنانه لایت بلو ایتالین لاو ، از فضای آفتابی و بی دغدغه سواحل ایتالیا، تعطیلات دریا و گستره های لاجوردی آزاد اقیانوس الهام گرفته اند.این عطرها در بطری‌های ۱۰۰ میلی‌لیتری ارائه شده‌اند که با تم دریایی با خطوط آبی و سفید به تقلید از جلیقه تزئین شده‌اند.

Light Blue pour Homme Italian Love با رایحه ی معطر گیاهی

آکوردهای اصلی این عطر مردانه شامل آکوردهای مرکباتی ، چوبی ، ازنیک ، سبز ، معطر ، پاتچولی ، مشک ، تند ، تازه  ، خاکی و پودری می شود .

نت های تشکیل دهنده عطر DOLCE & GABBANA Light Blue pour Homme Italian Love عبارتند از :

  • نت اولیه : گریپ فروت ، ترنج سیسیلی
  • نت میانی : یادداشت های ازونیک ، یادداشت های سبز ، برگ بنفشه
  • نت پایه : پاتچولی ، مشک ، وتیور ، چوب گایاک

بطری D&G روی سفید

در نمونه های دیگر، Creed’s Zeste Mandarine Pamplemousse و Lacoste’s L.12.12 Blanc Eau Fraîche Eau de Toilette For Him را بخشی از یک بازی در نظر بگیرید. در Dolce & Gabbana، زمزمه‌هایی از ایده حشیش در پایه وجود دارد که تند و تیز درخشان موجود در قسمت‌های دیگر عطر را تکمیل می‌کند، کمی سایه می‌افزاید و انرژی رایحه را نرم می‌کند. شاید بتوان ایتالیایی لاو را سایه‌ای برای روشنایی ظهر فوراور در نظر گرفت که به تخصص روبه‌رشد دولچه و گابانا برای طرفداران گریپ فروت افزوده است.

الموندو
عطر ادکلن کارنر بارسلونا راک استار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *