دانستنی های عطر

عطر زنانه لولیتا لمپیکا اوریجینال

عطر زنانه لولیتا لمپیکا اوریجینال: بازگشت نسخه اصلی

Lolita Lempicka Original Lolita Lempicka for women

اولین عطر مشهور از خانه لولیتا لمپیکا در سال ۱۹۹۷ هنگامی که به بازار عرضه شد ، نشان از منحصر به فرد بودن و عجیب بودن آن بود. ترکیب آن که توسط عطرساز آنیک مناردو ایجاد شده است ، یک رایحه شیرین بیان همراه با گیلاس ، بنفشه ، پیچک ، بادام ، عنبیه ، وانیل ، تونکا و هلیوتروپ را برای یک عطر خاص ، ادویه دار ، میوه ای و پودری معرفی می کند.

Lolita Lempicka Original Lolita Lempicka for women 1 - عطر زنانه لوليتا لمپيكا اوريجينال

Lolita Lempicka Original Lolita Lempicka for women

این عطر در سال ۲۰۱۰ مجدداً با نام لولیتا لمپیکا له پرمیر پرفیوم به بازار عرضه شد. در سال ۲۰۲۰ ، با لباس جدید و بطری دوباره طراحی شده به عنوان لولیتا لمپیکا اوریجینال به بازار بازگشت. با الهام از یک افسانه و یک دنیای فانتزی ، لولیتا لمپیکا اورجینال برای مراقبت از پوست شما ساخته شد. این گیاه وگان است و فاقد ضد آفتاب ، رنگ و اختلال در غدد درون ریز است.

Lolita Lempicka Original Lolita Lempicka for women 2 - عطر زنانه لوليتا لمپيكا اوريجينال

عطر زنانه لولیتا لمپیکا اورجینال

به عنوان عطری زنانه و بسیار جذاب و شیک معرفی شده است . و در دسته عطر های گلی میوه ای شیرین قرار می گیرد. از ترکیبات بکار برده شده در این عطر می توان به ترنج ، بادیان رومی، دانه تونکا ، زنبق ، شیرین بیان ، مشک ، وانیل ، نعناع هندی ، پرالین اشاره کرد.ترنج تازه و درخشان ، غنی شده با یک نت متمایز از انیسون ، یک گل پودری و احساسی از گل زنبق و شیرین بیان را نشان می دهد. این ترکیب به عنوان یک غذای خوشمزه تند و چوبی توصیف می شود.

الموندو
عطر زنانه شنل نامبر 1 لئو روژ
برند لولیتا لمپیکا
سال عرضه ۲۰۲۰
گروه بویایی گلی میوه ای شیرین
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای بانوان
اسانس اولیه ترنج ، بادیان رومی
اسانس میانی دانه تونکا ، زنبق ، شیرین بیان
اسانس پایه مشک ، وانیل ، نعناع هندی ، پرالین

بطری متمایز سیبی شکل طراحی شده توسط سیلوی دو فرانس با زاویه های تیز و هندسی بازسازی شده است. این عطر به صورت ادوپرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *