دانستنی های عطر

عطر هرمس له امبر (لومبر) دس مرولیس

عطر ادکلن هرمس له امبر (لومبر) دس مرولیس

L’Ombre Des Merveilles Hermès for women and men

هرمس با اولین او دس مرویلس ، ساخته Ralf Schwieger و Nathalie Feisthauer ، در سال ۲۰۰۴ مجموعه ای الهام بخش را آغاز کرد، با ارائه انواع مختلف طرح های خارق العاده که تعادل پرتقال های درخشان ، کاج ، فلفل و رزین ها است . کمی شور ، لرزان و در عین حال گرم. از مارس ۲۰۲۰ ، ما می توانیم از هرمس جادویی جدید لذت ببریم: یک شب پرستاره بویایی که توسط عطار کریستین ناگل ، به نام له امبر دس مرویلس تفسیر می شود.

LOmbre Des Merveilles Hermes for women and men 2 - عطر هرمس له امبر (لومبر) دس مرولیس

L’Ombre Des Merveilles Hermès for women and men

تم شب پرستاره که مملو از تن های آبی است ، ترکیب را به خوبی توصیف می کند و فضای جادویی از تفاوت های ظریف آبی و تیره را ایجاد می کند. نرمی رایحه احساس یک روسری ترمه را می دهد که کل ترکیب را در بر گرفته است ، در حالی که کندر (اولیبانوم) نقشی اساسی بازی می کند ، شب تیره و تار را از روی طلوع و اولین چراغ های صبح به طور توهم آمیز و بویایی جدا می کند.

این ترکیب بر اساس کنتراست ساخته شده است: وتر چای سیاه در دهانه رایحه به آرامی توسط رنگ های چوبی پشتیبانی می شود ، و الیبانوم با رایحه های لیمویی-رزین خود ، با رنگ های بالزامیک و ظریف تند ، تصفیه می شود. طراوت و ادویه به اعماق تاریک و گرم دانه های تونکا تبدیل می شود و گرما وانیلی مانند ، با سایه های ظریف بادام ، دارچین و عطرهای زعفران را ارائه می دهد.

LOmbre Des Merveilles Hermes for women and men 1 - عطر هرمس له امبر (لومبر) دس مرولیس

L’Ombre Des Merveilles Hermès for women and men

 

الموندو
معرفی عطر کی کی دبیلیو کریستال وانیل و کریستال رز
برند هرمس
عطار کریستین ناگل
سال عرضه ۲۰۲۰
گروه بویایی شرقی چوبی
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای آقایان و بانوان
اسانس اولیه چای
اسانس میانی روایح دودی
اسانس پایه دانه تونکا

این بطری مانند نمونه های قبلی خود به نظر می رسد و توسط سرگ مانسائو ایجاد شده است. بدنه آن از یک طرف صاف و از طرف دیگر کمی خمیده است. ستاره ها به طرز مرموزی روی بدنه شیشه ای بطری می درخشند که از پایین به رنگ آبی روشن تا آبی تیره درآمده است. هرمس له امبر دس مرویلس از مارس ۲۰۲۰ به صورت ادو پرفیوم ۳۰ میلی لیتر ، ادوپرفیوم ۵۰ میلی لیتری و ادوپرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *