دانستنی های عطر

عطر ادکلن مردانه آون لاک می ایمنتنس

اوه ، خوش شانس شما!

Lucky Me Intense Avon for men

لاکی می فور من آوون- یکی دیگر از رایحه های جدید آوون است که در سال ۲۰۲۰ در مجموعه لاک به بازار عرضه شد – آوون به عنوان شرکتی است که محبوب ترین رایحه ها با نازل ترین قیمت ها را تولید می کند.
اصالت؟ آیا طلسم هایی برای خوش شانسی وجود دارد؟ برعکس ، طلسم ها باید همیشه برای همه آشنا باشند.

من معتقدم همه می دانند که محبوب ترین رایحه های مردانه در حال حاضر کدام عطرها هستند. شما آنها را در هر فروشگاه عطر ، تولید شده توسط مارک های مختلف ، ملاقات می کنید. آنها توسط همکاران شما در محل کار و همسفران در حمل و نقل ، اقوام ، دوستان و همسایگان استفاده می شوند. به آنها هدیه داده می شوند، در کاغذهای روشن پیچیده می شوندو در زیر درختان سال نو پیدا می شوند.
رایحه های مشهوری هستند که به طور مداوم در اطراف ما تکرار می شوند و در زندگی روزمره اغلب با آنها روبرو می شویم و سالهاست که در میان رایحه های مردانه ، این عطرها دارای ادویه های معطر تند هستند. رایحه های فوگر که در آن مرکبات و اسطوخودوس از یک طرف با گل محمدی ، آویشن ، مریم گلی ، و غیره و از طرف دیگر فلفل ، جوز هندی ، میخک ، دارچین ، هل و غیره همراه است (بگذارید سالیسیلات آمیل سبز ، کومارین ، مشک و بلوط را کنار بگزاریم).

عطر ادکلن مردانه آون لاک می ایمنتنس

Lucky Me For Men Avon یکی از این موارد است: کمی با ترکیبات برتر روغن نارنگی و دارچین ، کمی سبزتر با آرد سبز سیب ، که بعد از موفقیت هوگو بوس محبوبیت ویژه ای در این خانواده پیدا کرده است. فلفل تیموت ، ماده ای بسیار مرسوم و مد روز در چند سال اخیر است که مسئول صدای جدیدی است که نت های مرکباتی ، ادویه دار و چوبی را در یک بلوک مداوم ترکیب می کند. اما عامل اصلی آنLucky Me Intense Avon for men 2 - عطر ادکلن مردانه آون لاک می ایمنتنس

الموندو
عطر كايالی لانچ سويت دايمند پينك پپر ٢٥

چوبی کهربایی خاکستری تیره است که در آن لابدانوم رزین شیرین ، آکاردیای چوبی کهربایی و مشک های سفید توسط تخته های چوبی خاکی پچولی ، کومارین و وتیور اجرا می شوند.

در پایگاه لاکی می فور من ، یک انعطاف پذیری خوب از تاریکی ، ساخته شده توسط عطاری های سیمرایز کارلوس وینالز و ناتالی بنارو در اطراف مواد مدرن کهربا بخشی از یک روند جدید را ایجاد کرد، در این حالت ، عطر در پی خط ساواج کریستین دیور دنبال می شود. مواد مدرن چوبی-عنبر عطر و بویی با ماندگاری مثال زدنی را ارائه می دهند. در واقع ، برای رایحه ای که در مجموعه عطرهای طلسمی به نام شانس موجود است ، قدرت ماندگار ی مهمترین ویژگی است. شانس نباید از صاحبش دور شود.

مجموعه آوون به اندازه کافی از چنین عطرهای مدرن فوگری برخوردار است که باید اعتراف کنم ، در چارچوب یک مارک ، رقابت با رایحه های مردانه را در هر فروشگاه عطر تکرار می کند.
مارک هایی با رایحه های مشابه در سوپرمارکت های عطر با یکدیگر رقابت می کنند. در مجموعه آوون، عطرها با هم رقابت می کنند.

لاکی فور من را می توان بین سگنو ساکسس فور من و ماکسیم فور من قرار داد. به دلیل وجود مرکبات ، سیب ، دارچین و فلفل تیموت ، سرگرم کننده و درخشان تر از سگنو فور من است ، اما فاقد گیاهان سبز ، شیرینی میوه ای و به ویژه شفافیت آب ماکسیم برای مردان است. تلخ ترین رایحه مربوط به سگنو ساکسس فور من است ، در حالی که ماکسیم فور من بهترین پشتکار را دارد ، حتی اگر لاکی فور من اولین ادو تویلت شدید باشد. من لاکی می را عمیق ترین عنکبوت در فاجعه های امروزی آوون می نامم.

الموندو
عطر كريستين ديور نسخه نيو لوك

Lucky Me Intense Avon for men 3 - عطر ادکلن مردانه آون لاک می ایمنتنس

آوون لاکی می فور هیم اینتنس انرژی منحصر به فرد و قلابی تند را نشان می دهد که در مقابل هاله ای از عنبر کهربا مقاومت می کند ، جذابیت زنده آن ،بر روی پوست آشکار است، که در اطراف یک نت تند و نوآورانه از فلفل تیموت ، ساخته شده که در بالا توسط نورهای کریستالی فلورسنت از ماندارین انرژی می گیرد ، نتهای بالایی توسط یک ساختار معطر از ادویه های گرم و سرد تشکیل می شوند. مسیر واقعاً مغناطیسی آن توسط جنگل های کهربا ، که با ریشه های وتیور از ماداگاسکار ساخته شده ، در یک سیلی از پچولی نجیب و مشک های بافت پیچیده شده ، آشکار می شود. ترکیبی که برای یک مرد بسیار خاص طراحی شده و هر لحظه از زندگی او را جشن می گیرد.

لاکی می فور هیم اینتنس آوون به صورت ادو تویلت اینتنس در بطری های ۷۵ میلی لیتری با قیمت ۱۲ پوند از نمایندگان این برند و در فروشگاه های آنلاین اروپا و آسیا در دسترس است.

نت های برتر: فلفل تیموت ، سیب و ماندارین ؛
نت های میانی: برگ دارچین ، جوز هندی ، و رزماری ؛
نت های پایه: وتیور ، آمبرگریس و پاچولی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *