دانستنی های عطر

عطر مردانه لونا روسا اوشن

لونا روسا اوشن در زمینه خانواده لونا روسا
بررسی عطر توسط الموندو

به یاد آوردن این نکته شگفت انگیز است که قبل از سال ۲۰۱۲ ، پرادا تنها از دو ستون بزرگ مردان حمایت می کرد: اینفیوژن د هوم و عمبر پور هوم؛ دو عطر با زیبایی قابل توجه که نمونه ای از ویژگی اثری ، لطیف و آلودگی عنبیه پرادا است. لونا روسا که نتوانست با سلیقه بازار آن زمان رقابت کند ، به عنوان فرزند دوستدار آب سرد با شجره نامه اکوا دی جیو ملاقات کرد و اسطوخودوس تلخ را ترویج می داد و مرکبات را برای طراوت گاز می گرفت. از آن زمان به بعد ، پرادا شش عطر پر طرفدار دیگر را منتشر کرد که از لونا رزا اصلی استفاده می کردند: اسپورت ، کاربون ، بلک و جدیدترین آنها ، اوشن ، و همچنین اواسپورت و اکستریم که به سختی پیدا می شوند.

Luna Rossa Ocean Prada for men 4 - عطر مردانه لونا روسا اوشن

عطر مردانه پرادا لونا روزا اوشن

برای من ، چیزی که خط لونا روسا را مشخص می کند ، یک حس روش و تقریباً غیرعادی و با طراوت است که در سوختگی زنجیره ای و گازدار آن بسیار جذاب است. نسخه اصلی نارنجی تلخ همراه با اسطوخودوس است که با نعنا و لیمو وزوز شده است ، آنقدر ترش است که می تواند در صورت بوجود آمدن بلافاصله پس از سم پاشی ، مستقیماً ضد عفونی شود. در مسیر ، طراوت آن باعث افزایش ، نوسان و حرکت می شود ، هرگز راکد نیست ، همیشه رو به جلو با سرعت حرکت می کند.

الموندو
عطر جرجیو آرمانی پرایو چایپر پانتلریا

اسپورت بعد از آن ، در سال ۲۰۱۵ ، با استفاده از روکش قدیمی و سنتی اسطوخودوس خراشیده خشک شده با عرعر و زنجبیل، برای افزودن چوب ادویه و ترشی جات ، در سال ۲۰۱۵ ظاهر شد. به نظر می رسد کربن ۲۰۱۷ با آهنگ اسپورت هماهنگ بوده و عرعر را با بخور فلزی و ایده های مصنوعی ذغال سنگ و خاک عوض می کند تا کیفیتی فلفلی ، سرد و ارتعاشی از تن های خاموش و جدی به ارمغان بیاورد.

بلک ، از نظر من ، گوسفند سیاه دسته ای است که در سال ۲۰۱۸ به عنوان تنوع تجاری در خانه نیش گران قیمت و کارگو د نویت خود پرادا منتشر شد. امضای لونا روسا ، که احتمالاً با احساس یخ زدگی و حرکت مشخص شده است ، به طور کامل برای یک بمب سنگین و چسبناک از کارامل ، وانیل و مشک کنار گذاشته شد. این یک شیرین کننده عالی زمستانی است ، اما از نظر نظری هیچ ارتباطی با لونا روسا ندارد.

Luna Rossa Ocean Prada for men 3 - عطر مردانه لونا روسا اوشن

اقیانوس پرادا لونا روزا

بنابراین ، لذت بردن از بازگشت تیم پرادا به ارزشهای اصلی لونا روسا در تازگی اوشن که اخیراً ظاهر شده است ، باعث تعادل برخی از تمایلات بلک در برابر نشاط و حس هوشیاری اصلی می شود. سه تایی نعناع هندی-مشک-کارامل که در پایه تبلیغ می شود ، خود را به صورت برجسته نشان می دهد ، اما احساس می کند که با یک توافق وتیور اقیانوسی بی انتها که با افرادی مانند سل د وتیور و بلو د چنل هماهنگ است ، پوشانده شده است. با انجام این کار ، اوشن حس تعادل بین نرمی و سختی را ایجاد می کند که دارای ارزش شاعرانه قابل توجهی است ، بسیار قابل توجه تر و واضح تر از همان موضوعی که باربری سعی کرد در قهرمان خود کشف کند. عنبیه نامفهوم است. در عوض ، فلفل صورتی و ترنج را در بالا با پایه جیر شیرین و شکر پیوند می دهد.

الموندو
معرفی عطر مشترک مونتال دارک وانیلا

به طور کلی ، عطر مردانه پرادا لونا روسا اوشن به عنوان لونا روسا ظاهر می شود ، بعید است کسی را که با خط آشنا باشد ناامید کند. از نمای تازه و شناخته شده دریایی در تضاد با کهربا ، که با وتیور نقطه گذاری شده است ، برای اثری قابل اعتماد و مردانه لذت خواهید برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *