دانستنی های عطر

عطر لاکچری اُوِردوز اکستاتیک گاردنیا و بلک ارکید

نام تجاری ابسلو منت مستقر در پروونس از راه اندازی دو عطر جدید در مجموعه لاکچری اُوِردوز خبر داده است. موارد جدید لاکچری اُوِردوز اکستاتیک گاردنیا  و لاکچری اُوِردوز بلک ارکید نامگذاری شده اند. هر دو عطر با همکاری فیلیپ زپتر (میلان یانکوویچ سابق) بنیانگذار شرکت زپتر ایجاد شده است. (می توان نام او را روی برچسب عطر خواند.) پیش از این ، در پاییز سال ۲۰۲۰ ، دو عطر اول مجموعه لاکچری اُوِردوز برای فروش در زپتر  ظاهر شد ، که ممکن است نشان دهنده یک برنامه همکاری طولانی مدت در فروش باشد.

زنانگی گل یاس ، گل رز و عنبر در اینجا با تجمل نفسانی گاردنیا تصعید می شود. چوب سفید ، مشک و شکوفه پرتقال به نت های شرقی و فریبنده اکستاتیک گاردنیا کمک می کنند. سرانجام ، وانیل نوعی ظرافت را به ارمغان می آورد که این ترکیب منحصر به فرد را به عنوان عطر نفسانی و مرموز “لا وسوسه” نشان می دهد.

Luxury Overdose Extatic Gardenia - عطر لاکچری اُوِردوز اکستاتیک گاردنیا و بلک ارکید

Luxury Overdose Extatic Gardenia

عطر ادکلن لاکچری اُوِردوز اکستاتیک گاردنیا  

نت های سر: شکوفه نارنج ، گل رز ؛

نت های قلب: گاردنیا ، یاس ، کهربا ؛

نت های پایه: وانیل ، وایت وودز ، مشک.

گل ارکیده یک گل نادر و ظریف است که رایحه لطیف آن تجملاتی را تداعی می کند. ارکیده سیاه که نمادی از باروری و جنسی است ، وعده ای است ناپسند. عطر غنی ، جادوگر ، پرشور و لذت ، بلک ارکید لاکچری اُوِردوز ترکیبی از احساسات وحشی ارکیده سیاه و قدرت دلربای عنبر و چوب گرانبها است.

الموندو
مجموعه عطر های Cosme Decorte Kimono

Black Orchid Luxury Overdose - عطر لاکچری اُوِردوز اکستاتیک گاردنیا و بلک ارکید

عطر ادکلن بلک ارکید لاکچری اُوِردوز

Black Orchid Luxury Overdose

نت های سر: ترنج کالابری ، فلفل صورتی ؛

نت های قلب: ارکیده سیاه ، هل ، پلارگونیوم ؛

نت های پایه: کهربا خامه ای ، آمبروود ، شنبلیله مطلق ، چوب گرانبها ، مشک های شفاف.

هر دو عطر جدید دارای غلظت ادوپرفیوم اکستریت هستند و در بطری های لوکس ۱۰۰ میلی لیتری لاکچری اُوِردوز با درپوش طلایی موجود است و در یک کیف چرمی بوم سازگار است. قیمت تقریبی بطری ۳۰۰ یورو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *