دانستنی های عطر

معرفی عطر آوان سانتال ماسک و چری وتیور

معرفی عطر آوان سانتال ماسک و چری وتیور

 خط تولید LYRD در جولای سال ۲۰۲۰ با عطر اسپارکلین نرولی آغاز به کار کرد. در اینجا بررسی من از آن عطر ساده ، زیبا و گاه به گاه است. یک جفت عطر ” آرتیسان” در سال ۲۰۲۰ به خط LYRD پیوسته است. آنها به عنوان تک جنسیت و براساس ترکیبی از دو آکورد اصلی معرفی می شوند. یکی جفت متعارف تری را ارائه می دهد (سانتال ماسک). دیگری غیر معمول است و مشخصاً مخاطبان غافلگیرکننده را هدف قرار می دهد – (چری وتیور).

Artisan Santal Musk Avon for women and men - معرفی عطر آوان سانتال ماسک و چری وتیور

Artisan Santal Musk Avon for women and men

عطر مشترک آوان سانتال ماسک ۲۰۲۰

عطر سانتال ماسک یک گیاه گل دار میوه ای مشکی است ، با یک نت شیرین آبکی برجسته از گلابی آسیایی و یک گل رز تازه روی زمینه مشکی چوبی بی وزن. من حداقل چطور آن را می شناسم چوب صندل مشخص نکرده ام ، اما این عطر را به دلیل میوه جات تازه و جذاب آن که در یک مشک سبک پیچیده شده دوست دارم. گلابی و گلاب به یک آب نبات سخت و معطر مصنوعی تبدیل می شوند. من مصنوعی می گویم زیرا حتی در گلابی واقعی بوی لاک ناخن یا پاک کننده لاک ناخن می شنوم ، که یک ریزه کاری زیبا و کنجکاو است که لطافت خاصی به رایحه های میوه ای و گل می بخشد. گلابی گلگون در برابر چوب گرم و مشک گرم قرار دارد. کاملاً زنانه نیست ، من برخی از ناهمواریهای چرمی معطر چوب را احساس می کنم.

  • نت ها: گلابی ، گل رز ، چوب صندل هندی.
الموندو
عطر جدید مردانه وینس کاموتو ترا اکستریم 2020

Cherry Vetiver Avon for women and men - معرفی عطر آوان سانتال ماسک و چری وتیور

Cherry Vetiver Avon for women and men

عطر مشترک آوان چری وتیور

بطری قرمز حاوی چری وتیور است و در واقع رایحه آن قرمز است. گیلاس و وتیور چیزی است که ترکیب و حدس زدن نتیجه در ذهن فرد دشوار است. مشتاق بودم که بفهمم بوی آنها با هم چطور است.

گیلاس اول عجله می کند: شیرین ، مغزدار ، میوه ای. وتیور بلافاصله پس از آن وارد می شود ، خاکی بودن ، سبزی نارس و رنگ قرمز را در ترکیب میوه به ارمغان می آورد. اگر تصوری از بوی وتیور ندارید ، ممکن است تصور کنید که بوی شیرین گیلاس به طور ناگهانی توسط یک جنگل ریشه دار و خزه ای روبرو شده و خاموش شود. به طرز عجیبی ، شخصیت مهره ای حفظ می شود و به فندق تبدیل می شود. برای مدتی ، بوی آن کاملاً شبیه بوی فندق خوش مزه واقعی است که به تدریج در یک چرم میوه ای نرم و مرغوب تر قرار می گیرد.

  • نت ها: گیلاس شیرین ، وتیور هائیتی ، مشک شفاف.

LYRD by Avon New Cherry Vetiver and Santal Musk 2 - معرفی عطر آوان سانتال ماسک و چری وتیور

هر دو رایحه با قیمت ۵۳ دلار در حجم ۵۰ میلی لیتر بطری در وب سایت رسمی آوان به فروش می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *