دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن مشترک مدونا مادام اکس ۲۰۲۰

مدونا مادام ایکس ادوپرفیوم 2020

معرفی عطر زنانه و مردانه مدونا مادام اکس  ۲۰۲۰

سرانجام ، مدونا خواننده مشهور آمریکایی جدیدترین عطر خود را به نام چهاردهمین آلبوم استودیویی خود که در ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ توسط اینترسکوپ ریکورد منتشر شد ، ارائه می دهد. بیان بویایی جدیدترین عطر همچنین بازتاب جهان سفر است و تور مادام ایکس ،که یازدهمین تور کنسرت بود که در حمایت از چهاردهمین آلبوم استودیویی وی مادام ایکس (۲۰۱۹) برگزار شد. تور تمام تئاتر در ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۹ ، در شهر نیویورک آغاز شد و در ۸ مارس ۲۰۲۰ ، در پاریس ، به طور کلی متشکل از ۷۵ تاریخ ، به پایان رسید.

Madame X Eau de Parfum Madonna for women and men 1 - معرفی عطر ادکلن مشترک مدونا مادام اکس 2020

مادام ایکس ادوپرفیوم ، قول می دهد ما را به یک سفر واقعی شاعرانه بکشاند. همانطور که در وب سایت مادونا آمده است: “از عطر و بوی تازه و گلهای سواحل مدیترانه ، عطر و بوی عرفانی مشرق زمین ساخته شده است ، همه از احساسات و روحیه سرکش او فراتر رفته است.

عطر مادام ایکس ادوپرفیوم ، ترکیبی شاد و تمیز از تمشک ، شکوفه پرتقال و رایحه شیرین و تند دارچین در دهانه دهان است که ترکیبی از گل رز و شکوفه پرتقال در قلب را با یک وعده پاتچولی ترکیب می کند. پایه باعث ایجاد رمز و راز و دودی از جمله روایح دودی می شود ، و آن را با گرما و راحتی عنبر و مشک مخلوط می کند.

Madame X Eau de Parfum Madonna for women and men 2 - معرفی عطر ادکلن مشترک مدونا مادام اکس 2020عطر ادکلن مشترک مدونا مادام اکس  ۲۰۲۰

MADONNA MADAME X EAU DE PARFUM

  • نت های آغازین: تمشک ، شکوفه پرتقال ، دارچین
  • نت های میانی: گل رز ، شکوفه پرتقال ، پاچولی
  • نت های پایه: روایح دودی، عنبر ، مشک
الموندو
معرفی عطر آوان سانتال ماسک و چری وتیور

عطر مشترک مدونا مادام اکس ۲۰۲۰ اوپرفیوم  نسخه محدود

فقط ۴۰۰ خوش شانس (و سریع!) نظر خود را درباره جدیدترین رایحه به اشتراک می گذارند ، زیرا این یک نسخه محدود است که فقط در ۴۰۰ قطعه موجود است. قیمت بطری عطر زنانه  مدونا مادام ایکس ادوپرفیوم ۱۰۰میلی لیتر،  ۲۵۰ دلار است که هم اکنون از طریق وب سایت رسمی مدونا در دسترس است.

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *