دانستنی های عطر

جولیت هز ا گام مگنولیا بلیس

عطر جولیت هز ا گام مگنولیا بلیس

Magnolia Bliss Juliette Has A Gun for women and men

توسط ساندرا رایچویچ پتروویچ

زیبایی شکوفه ماگنولیا، یکی از گل‌های بهار، همیشه ما را نرم می‌کند و به طبیعت حس عاشقانه‌اش می‌بخشد. امسال نسخه های خوش بینانه زیادی خواهیم داشت که زیبایی گل ها و میوه ها را جشن می گیرند، مانند جدیدترین مگنولیا بلیس توسط جولیت هز ا گان. آبدار بودن مرکبات و میوه‌های تابستانی که با ماگنولیا ترکیب شده‌اند، در بطری‌های رنگارنگ آمبره‌ای که ترکیبی از رنگ‌های قرمز تیره، قرمز گیلاسی و زردآلو است، منعکس شده است. فقط دوست داشتنی است، شما موافقت خواهید کرد!

Magnolia Bliss Juliette Has A Gun for women and men 2 - جولیت هز ا گام مگنولیا بلیس

برند جولیت هز ا گان جدیدترین نسخه خود را اینگونه توصیف می کند: “یک عصر تابستانی بود، یکی از آن تابستان هایی که به طرز دلچسبی امتداد می یابد. عطری از مگنولیا در هوا معلق بود که گویی زمان را معلق می کند و در موهای بلند وحشی خود می رقصد. نت ها، تند تند. مثل سیکادا، قبل از اینکه با رایحه ترنج و شلیل درآمیزد، از روی صفحه گردان فرار کرد. با تاج گل و پاهای برهنه اش، شبیه الهه جانیس جاپلین بود. لب هایش مشتاقانه به یک ملکه کلود می پیچید. و حواس من زیر و رو شد.

Magnolia Bliss Juliette Has A Gun for women and men 3 - جولیت هز ا گام مگنولیا بلیس

همانطور که Saks Fifth Avenue را به اشتراک می گذارد، مگنولیا بلیس با نت های درخشان ترنج، پتی گرن، لیمو و زنجبیل آغاز می شود که مقدار زیادی از آفتاب و گاز را ارائه می دهد، و به دنبال آن لمس میوه ای از شلیل و آکورد سبزی که دسته گلی از ماگنولیا، فریزیا را می سازد. و گل صد تومانی لذت بخش تر و آرامش بخش تر است. نت های پایه این عطر شامل گرما و راحتی رایحه آمبروکسان، مشک، وانیل و دانه های تونکا است.

الموندو
نحوه خرید آنلاین عطر بدون اینکه آن را بو کنید

Magnolia Bliss Juliette Has A Gun for women and men 4 Copy - جولیت هز ا گام مگنولیا بلیس

نت آغازی: ترنج، پتی‌گرن، لیمو، زنجبیل
نت میانی: آکورد سبزی، شلیل، مگنولیا، فریزیا، گل صد تومانی
رایحه پایه: آمبروکسان، مشک، وانیل، دانه تونکا

جولیت هز ا گان مگنولیا بلیس به زودی به عنوان یک ادو پرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری از طریق وب سایت رسمی Juliette Has A Gun و فروشگاه Saks Fifth Avenue در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *