دانستنی های عطر

شمع های عطراگین برند مانوس جیراکینس ۲۰۲۰

شمع های عطراگین برند مانوس جیراکینس ۲۰۲۰

مانوس جیراکینس، یک خانه عطر و بوی لوکس یونانی است که ترکیبی از سنت ، صنعتگری ، هنر ، شعر و اسراف برای لذت بردن از حواس است. مانوس گراکینیس در یونان شمالی و در خانواده ای متولد شد که از استانبول نشأت گرفته اند. خاطرات کودکی او شامل کشت زعفران ، توتون ، لبدانوم ، عسل و غیره بود. مانوس از آن زمان می دانست که هر بطری چیزی فراتر از یک عطر است. این یک تجربه بویایی زنده ، منحصر به فرد و مرموز است.

مارک کوچک طعم دار برند مانوس جیراکینس از یونان برای مشاوران الموندو  غریبه نیست. میگل سیلاژ گالانت و سرگئی سه شمع عطرآگین جدید این برند را بررسی کرده اند. بله ، ما در فروشگاه الموندو ، هر گونه خبر در مورد عطر ادکلن روز دنیا و جدیدترین های عطر ادکلن ۲۰۲۰ که مورد مورد استقبال می باشد را مورد بررسی قرار می دهیم.

Manos Gerakinis New CandlesCollection - شمع های عطراگین برند مانوس جيراكينس 2020

برای پاییز سال ۲۰۲۰ ، مانوس جیراکینس، مجموعه ای از شمع ها را با سه رایحه جداگانه راه اندازی می کند. هیچ یک از آنها بر اساس نمونه کارهای رایحه موجود نیستند و برای آگاهی اکولوژیکی حداکثر ۱۰۰٪ سویا و گیاهخوار هستند.

شمع های  جدید با الهام از مفاهیمی متناسب با پس زمینه مارک تجاری طراحی شده از سبک زندگی مدیترانه ای ، و همچنین عصاره های گرانبها ، و به آنها جوهر آتن ، چوب شرقی و شکوفه سفید می گویند.

ATHENIAN ESSENCE - شمع های عطراگین برند مانوس جيراكينس 2020شمع آتن اسنس ATHENIAN ESSENCE

شمع آتن اسنس تازه و معاصر است. یونانیان باستان نارنجی تلخ را سیب طلایی اسپرییدز می دانستند ، برداشتی در شرق دور که افسانه ها را الهام می گرفت. فقط در آتن ، بیش از ۳۵ هزار درخت پرتقال تلخ عطر شکوفا شده خود را به شهر قدیمی در زیر تپه آکروپولیس آغشته می کنند. این میوه های طلا گذشته و جوهر آتن را آغاز می کنند.

الموندو
عطر ممو پاریس سیسیلی لدر

۱۴۵ گرم ، قیمت خرده فروشی ۵۰ یورو.

ORIENTAL WOOD - شمع های عطراگین برند مانوس جيراكينس 2020شمع چوب شرقی ORIENTAL WOOD

شمعی لوکس مرموز و قدرتمند است. این سفر از سفر یونانیان باستان الهام گرفته شده است ، که با کشف و داستان های منحصر به فرد در مورد جنگل های سرو بازگشتند. از سرو در مکانهای مقدس به اشکال مختلف یافت می شود و در معالجه و تصفیه مورد استفاده قرار می گرفت. رایحه عمیق و مست کننده آن توانایی آرامش و لذت بخشیدن به حواس فرد را به منحصر به فردترین روش دارد.

۱۴۵ گرم ، قیمت خرده فروشی ۶۰ یورو.

WHITE BLOSSOM - شمع های عطراگین برند مانوس جيراكينس 2020شمع وایت بلاسوم WHITE BLOSSOM

یک شمع لوکس معطر و مخملی است. داستان عاشقانه فیلیس دختر پادشاه تراکیه و دموفون پادشاه آتن را روایت می کند. سرنوشت فیلیس این بود که سالها منتظر بازگشت دموفون باشد. خدایان مستجاب دعای او تصمیم گرفتند تا او را به درخت بادام تبدیل کنند تا زمان انتظار او طولانی شود. سرانجام دموفون بازگشت و درختی خشک و بدون برگ را در چشم انداز زمستانی یخی پیدا کرد. از آن زمان به بعد ، درخت بادام شکوفا می شود و اثبات می کند عشق مرگ را می زند.

۱۴۵ گرم ، قیمت خرده فروشی ۵۰ یورو.

هر یک از شمع های جدید مانوس جیراکینس، ۱۴۵ گرم وزن دارد و از موم سویا ۱۰۰٪ ساخته شده است. آنها از طریق وب سایت Manos Gerakinis و در چند مکان در اطراف یونان در سطح بین المللی در دسترس خواهند بود.

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *